Cirk La Putyka

<< Dolls | Family >>

Don’t Quijote

Premiéra: 2019
Koprodukce souborů Cirk La Putyka a STK Theatre Concept.
Inscenace měla mít premiéru v říjnu 2019, ale přípravy zasáhly zdravotní problémy R. Nováka ml. Omezený počet diváků měl tehdy možnost vidět nehotový tvar, který měl být později dokončen. V roce 2020 byl několikrát plánován nový termín premiéry, ale žádný se neodehrál z různých důvodů (přetrvávající zdravotní problémy, lockdown atd.). Později se tvůrci rozhodli inscenaci nedokončit a na repertoár nezařazovat, oficiální odložené premiéry se titul nedočkal.
Výprava: Martin Chocholoušek. Hudba: Petr Kaláb. Režie: SKUTR (Martin Kukučka, Lukáš Trpišovský).
Poslední uvedení: rok 2019.
Autorský projekt navazující na volnou tvorbu tandemu SKUTR, který je kromě osobních vzpomínek a zkušeností inspirovaný jedním z nejvýznamnějších evropských románů od Miguela de Cervantese. Muž na prahu čtyřiceti let. Bilancující. Muž, který má ještě pocit, že dokáže vše jako ve dvaceti. Poprvé zjistí, že na vše už fyzicky nestačí. Muž, který stále sní. Nečeká a rozhodne se si své sny splnit. Muž unavený a ztracený v tom, co vlastně chtěl a za čím jde. Muž, který potkává další a další Don Quijoty. Mlčenlivé přátelství a podpora mužů na hranici čtyřiceti let. Vzpomínky, příběhy, celá léta příběhů...
D10+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Cirk La Putyka
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Volby

Hodnocení (0)


Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.