Divadlo Na Prádle

Frekvence důvěry

Premiéra: 15.11.2021 | 1:30x
Hudba: Igor Orozovič. Texty písní: Martin Hýbner. Pohybová spolupráce: Jan Kodet. Režie: Lucie Brychtová.
Nekorektní psychologické monodrama s více hlasy, které se pohybuje na hranici reality a fikce, odžitého a smyšleného. Řešíte svá trápení raději s přáteli, nebo s odborníkem? Věříte tvrzení, že sdílená starost je poloviční starost? A co přísloví kovářova kobyla chodí bosa? Jak vlastně tyto tři otázky spolu souvisejí? Na to, a nejen na to odpovídá psycholožka Olga...
Divadlo Na Prádle
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
85 %
8521000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Wolverine  80 %
6.1.2022 | 36 hodnocení
+ souhlasím
Příjemné překvapení. Představení stojí na hereckém výkonu a osobnosti Lucie Brychtové, která dokáže diváka vtáhnout do vnitřního světa své Olgy a do vnitřního světa sebe sama. Nahrávky hereckých partnerů působí přirozeně a Brychtová s nimi dokáže pracovat velmi živě. Pokud bych měl něco vytknout, inscenaci by prospělo mírné zkrácení (kvůli temporytmu) a možná i redukce některých tematicky se opakujících a duplicitních motivů. Kromě sugestivního herectví bych rád vyzdvihl také hudební složku a samotný zpěv hlavní představitelky. Frekvence důvěry je obdivuhodně silné sólo talentované ženy.
KarZem  90 %
20.9.2022 | 1 hodnocení
+ souhlasím
Lucie Brychtová je ve hře Frekvence důvěry jednoduše fenomenální. Herečka dokáže diváky naprosto autenticky vtáhnout do postavy psycholožky Olgy a její poradny v rádiu. Přirozeně přechází z vypjatých emočních scén k lehkému vtipu, který rozesměje publikum. Ačkoliv je Lucie na scéně sama, hra umně prokládá její výkon telefonáty klientů, kteří volají do poradny. Ozývají se hlasy zvučných jmen českého divadla, např. Iva Janžurová nebo Vilma Cibulková. Třešničkou na dortu je zpěv Lucie. Lucie Brychtová má dar snoubit procítěné hraní s bezchybným zpěvem, pobaví i rozpláče, je neuvěřitelně uvěřitelná a neokoukaná.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.