Divadlo Procity

Všechno nejlepší

Premiéra: 15.11.2022
Dramaturgie: Tereza Hrubá. Hudba: Patrik Šudák. Režie: Eliška Kahoun.
Imerzivní projekt. Přijměte pozvání na oslavu Radimových narozenin. Představte si, že přijdete na soukromou oslavu, kam vás pozval dávný známý, kterého jste už dlouho neviděli. V hlavě se vám honí otázky jako: „Proč si na mě vlastně vzpomněl?“ „Co to je za oslavu?“ „A jací budou ti ostatní hosté?“ „Mám jít?“ Představte si, že pozvání přijmete a vstoupíte. V tomto příběhu, jež s námi můžete PROžít existuje pouze jeviště, žádné hlediště. Nebo naopak hlediště a žádné jeviště...?
Divadlo Procity
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
6021000
Chci vidět - přidat do seznamu
Termíny představení
5.10.So19:00Divadlo Procityvstupenky
7.12.So19:00Divadlo Procityvstupenky
5.10.So19:00 vstupenky
Divadlo Procity
7.12.So19:00 vstupenky
Divadlo Procity

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Valérie  20 %
28.4.2024 | 6 hodnocení
+ souhlasím
Velká škoda, že scénář neměl větší hloubku. Plytká myšlenka s plochým zpracováním. Herecké výkony nebyly přesvědčivé a navíc postavy příliš nedokáží interagovat s diváky (nicméně to je velmi těžké, to by mi ani tak nevadilo). Co mě ale nejvíc dopálilo - vystoupení se koná ve vedlejší vinárně, při příchodu nám slečna řekla: "občerstvení je na oslavence", dali jsme si pár skleniček vína. Při odchodu jsme byli vyzvání k doplacení 600 Kč. Lístek už tak byl dost drahý, proto jsem opravdu věřila, že konzumace je v ceně. Pozor na to, zábava v ceně první řady Národního divadla :)
Jaanaa  100 %
16.1.2023 | 20 hodnocení
+ souhlasím
Prožité a užité na 100%. Vřele doporučuju!
Pokud toužíte po nezapomenutelným divadelním zážitku, tak šup na další reprízu!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.