Slezské divadlo Opava

Pravda

Premiéra: 21.5.2023
uváděno v prostorách Klubu Art
Překlad: Michal Zahálka. Dramaturgie: Alžběta Matoušková. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Tomáš Kypta. Režie: Jiří Seydler.
Komorní komedie o čtveřice Pařížanů a jejich „nebezpečných vztazích“. Michel má poměr se ženou svého nejlepšího přítele. Myslí, že má vše pod kontrolou. Jenže co když je ve skutečnosti všechno jinak? A ti, kterým celou dobu lže on, také neříkají pravdu? Je lepší znát celou pravdu, nebo se nechat oklamávat? Je tohle ještě LÁSKA...?
Anketa 2022/23
Pro tuto inscenaci, stejně jako pro všechny ostatní s premiérou od září 2022 do srpna 2023, včetně hereckých výkonů, můžete hlasovat v naší výroční anketě.
Uzávěrka ankety je 11. prosince 2023.
Slezské divadlo Opava
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
80 %
8011000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Divačkaobčasná  80 %
28.5.2023 | 15 hodnocení
+ souhlasím
Představení mě bavilo. Prostory klubu Art mi ke hře sedly. Jen je potřeba sedět v předních řadách. Jaký zážitek ze hry měli diváci vzadu, netuším.
Líbily se mi výkony všech čtyř herců. Zvlášť jsem byla zvědavá na manžele Vokůrkovy, které jsem doposud neznala, a moc se mi ve svých rolích líbili.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.