Slovácké divadlo Uherské Hradiště [hlavní scéna]

Hra o pyžama

Premiéra: 5.11.2016. Překlad a dramaturgie: Jan Šotkovský. Scéna: Karel Čapek. Kostýmy: Aneta Grňáková. Hudební spolupráce: Josef Fojta. Choreografie: Martin Pacek. Režie: Mikoláš Tyc.
Poslední uvedení: prosinec 2018.


Crazy muzikál, který se odehrává v poněkud netradičním prostředí – je jím továrna na pyžama. V té se právě schyluje ke stávce, neboť její pracovníci chtějí přidat. Řešení toho problému padá na hlavu nového sympatického správního ředitele Sida Sorokina. Děj navíc komplikují milostné zápletky...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Slovácké divadlo Uherské Hradiště
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
40 %
4041000
Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Pet 30 %
(zadáno: 5.5.2017, počet hodnocení: 24)
přínosný / zajímavý komentář
Normálně bych hodnotila výš, ale Slovácké divadlo mívalo obvykle na víc... nuda.
Fedorocko 50 %
(zadáno: 1.5.2017, počet hodnocení: 567)
přínosný / zajímavý komentář
Slovácké divadlo opět nezklamalo,ale tentokráte ani nenadchlo. Celé představení stálo na Tomášovi Šulajovi,kterému zdárně sekundoval už jen David Vaculík.V momentě,kdy tito dva nebyli na scéně, tak muzikál dosti upadal. Petr Čagánek v hlavní roli Sida Sorokina,tak to byl pro mě krok vedle. Unylý,nudný.Pavel Hromádka v roli ředitele silně přehrávající. V tomto divadle byly k vidění už výrazně lepší kousky.
MartyCZE 50 %
(zadáno: 4.5.2019, počet hodnocení: 34)
Leiurus 30 %
(zadáno: 14.1.2019, počet hodnocení: 36)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.