Studio G

Adresa: Chelčického 8, Ostrava [zobrazit na mapě]
[tram 1-2-4-6-8-9-11-12-14 Stodolní]
Připravuje se:
Peklo jsou ti druzí - Jean-Paul Sartre (únor 2023)
Za horizont - Marek David
Nakročeno k derniéře:
Tučňáci na arše (únor 2023)
Planu (březen 2023)
Poznámky a upozornění:
  • .

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Balada o Velkém kostlivci - Michel de Ghelderode
Premiéra: 17.7.2021. Úprava: Tomáš Jirman, Daniela Jirmanová. Dramaturgie: Daniela Jirmanová. Scéna: Tomáš Volkmer. Kostýmy: Eva Kotková. Hudba: Vladislav Georgiev. Režie: Tomáš Jirman.
Poslední uvedení: červenec 2021.
Mrazivá i vtipná fraška z fantastického světa Brueghellandu, kde se zjeví sama Smrt – Velký kostlivec, pověřený skoncovat se vším živým na světě. Nedobrovolnými průvodci se mu stanou dva nezdolní optimisté, kumpáni a opilci, pro něž je stálé hašení neuhasitelné žízně nade vše. Setkají se také s intrikujícími politiky i s roztouženými milenci, a i dva kumpáni budou mít co dělat, budou-li chtít dát vše zase do pořádku...
Manželství je vražda - Nick Hall
Premiéra: 4.9.2020. Překlad: Jitka Sloupová. Dramaturgie: Janka Ryšánek Schmiedtová. Scéna: Alois Wilhelm. Kostýmy: Tomáš Kypta. Hudba: Tomáš Rossi. Režie: Renáta Klemensová, Václav Klemens, Janka Ryšánek Schmiedtová.
Poslední uvedení: květen 2022.
Komedie. Paul a Polly jsou už rok a půl rozvedeni. Rozvodem skončila i jejich autorská spolupráce, psali detektivky. Nyní Polly přijíždí za svým bývalým manželem se zakázkou na nový detektivní případ. Situace, které vkládají do svých detektivek, si vždy detailně zkoušejí a ověřují na sobě samých, včetně vražd. Tentokrát se však smyšlený děj detektivky začne nebezpečně prolínat s jejich skutečným vztahem...
Viktor aneb Dítka u moci - Roger Vitrac
Premiéra: 9.12.2018. Obnovená premiéra: 25.6.2019. Překlad: Eva Outratová. Úprava: Mário Drgoňa, Pavel Gejguš, Antonín Dvořák. Dramaturgie: Mário Drgoňa, Antonín Dvořák. Výprava: Dominika Marie Hanzlíková. Hudba: Mário Drgoňa. Režie: Pavel Gejguš, Miroslava Georgievová.
Poslední uvedení: červen 2019.
Úprava kdysi skandální tragické frašky. „Ať už máte rádi oslavy, nebo ne, na tuhle jen tak nezapomenete! Viktor Paumer je doopravdy zvláštní kluk – právě oslavuje své deváté narozeniny a už měří 174,6 cm. Kromě toho tenhle nadprůměrně inteligentní chlapeček z dobré rodiny trpí strašlivou diagnózou – jedinečností. Jak se s ní vypořádá a co na to jeho rodiče, šestiletá kamarádka Ester nebo její bláznivý tatínek Antonín? Přijďte se podívat, co se stane, když je dítě vnímavější, než se zdá; jaké jsou vztahy dospělých a proč je vlastně ten Antonín blázen. A jelikož je to oslava doopravdy mimořádná, možná přijde taky herec ze seriálu.“

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 26.1.2023