Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 26. srpna 2018

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Buchty a loutky [Praha - Letní Letná]Zlatá husa14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [OLDstars]Kupec benátský   Činoherní léto19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus Mlejn [KD Mlejn]Enola20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Letní scéna]Skleněný strop20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Stand´artní kabaret   Letní Letná20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Letní scéna Harfa [Divadlo Bez zábradlí]Blbec k večeři20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Letní shakespearovské slavnosti [Pražský hrad]Romeo a Julie20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Letní shakespearovské slavnosti [Praha - HAMU]Veselé paničky windsorské20:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [Činoherní klub]Kupec benátský19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Všechny báječné věci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [SAMPO 2018, Helsinki]RAT18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad]Brouk v hlavě20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Letní Letná] 14:00
Zlatá husa
Činoherní klub [OLDstars] 19:30
Kupec benátský   Činoherní létovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Cirkus Mlejn [KD Mlejn] 20:30
Enolavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Letní scéna] 20:00
Skleněný stropvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  20:30
Stand´artní kabaret   Letní Letná
Letní scéna Harfa [Divadlo Bez zábradlí] 20:00
Blbec k večeřivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Letní shakespearovské slavnosti [Pražský hrad] 20:30
Romeo a Julievstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Letní shakespearovské slavnosti [Praha - HAMU] 20:30
Veselé paničky windsorskévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [Činoherní klub] 19:30
Kupec benátský
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Všechny báječné věci
Studio Damúza [SAMPO 2018, Helsinki] 18:00
RAT
Studio DVA divadlo [Letní scéna Vyšehrad] 20:00
Brouk v hlavěvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo