Profil uživatele

HankaZ

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 13.6.2016)
Pěkná hudba, skvělá režie, napínavý strhující děj. Báječné pěvecké a herecké výkony zejména ženské (Nosková, Hořínková!, Fialová, Seidlová). Chvílemi mi vstávaly chlupy a po zádech běhal mráz. Ráda uvidím znovu, i když tedy vím, kdo vraždil. Ocenila jsem stavbu příběhu i jeho psychologickou logiku. Ovšem jméno vraha jsem neodhadla, byl až mojí třetí volbou.
Asi bych se obešla bez role Dědka, trochu mi tam překážel a zdržoval děj. Naopak jsem ocenila Natálku Grossovou, byla skvělá, má veliký talent.
(zadáno: 13.6.2016)
Jedním slovem, z předposlední reprízy 29.5.2016 jsem odešla naprosto nadšená! Po hodně dlouhé době jsem byla svědkem krásného divadla se vším všudy.
Velký obdiv patří skladateli Bartákovi, režisérovi Olšovskému i výtvarníkům Bláhové a Černému.
Viz můj blog http://hanazemanova1.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=524642
(zadáno: 12.5.2016)
Já jsem se neskutečně bavila! Ano, inscenace nemá děj, je to sled skečů, ale je ze života, ve spoustě situací se člověk pozná. Samozřejmě že zde jsou někdy dovedené ad absurdum, ale vždyť je to divadlo, to je v pořádku.
Nechápu ta nízká hodnocení, se mnou se královsky bavilo vyprodané divadlo.
Vyzdvihla bych výkon Kateřiny Šildové, byla excelentní herecky i pěvecky. I oba pánové zúročili své bohaté jevištní zkušenosti, herecké, pěvecké i taneční. Slabým článkem pro mě v repríze 10.5.2016 byla Daniela Šinkorová.
Já mohu tento frontální útok na svoji bránici jen doporučit! (více v článku na blogu)