Profil uživatele

Janama

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 21.2.2013)
Ale jo, splněno, viděno...včera (20.2.2013) to ale nebylo divadlo, ale herci v práci...Už je to, myslím, nebaví...
(zadáno: 25.1.2011)
Výborné divadlo, výborné výkony! Paní Málková se mi sice taky líbila (i když s jejím pojetím malé holčičky jsem se trochu musela porovnat), ale kdo je naprosto famózní - paní Kubánková!!! Velký výkon, BRAVO!!! Celkově je hra velmi zajímavá, výborně řešená časová proměnlivost.
(zadáno: 18.12.2010)
Něco tak ubohého jsem už dlouho neviděla. Těch 10% dávám jen za to, že jsem na premiéře viděla pana presidenta Havla (fakt by mězajímalo, co si o tom myslí...) a pana Hilského (viz dříve). Hloupé, zbytečné, plytké, amatérské. Dalších 10 % za to, že jsem viděla hrát paní Jiráskovou - to je jediný důvod, který mě napadá, proč tato hra vznikla.
(zadáno: 3.9.2010)
Viděla jsem inscenaci už 3 x a vždy jsem nadšená..a vždy na konci pláču, což se mi v divadle opravdu často nestává. BRAVO!!
(zadáno: 3.9.2010)
Myslím si, že se inscenace vůbec nepovedla. Ve srovnání s filmem mě vůbec nezasáhla,kdybych neznala předlohu, tak bych asi vůbec nepochopila, proč se postavy chovají právě takhle ( policistka přijde, něco plácne na zeď, že je to zatykač sice kdosi řekne, ale zase jen tak mimochodem). Nebavilo mě to a připadalo mi, že to tedy nebavilo ani herce. Kdo má rád film, ať si ho radši znovu pustí doma a jde do divadla na něco jiného.