Profil uživatele

Nio767

Volby

Hodnocení

Seřadit dle: data přidání sestupně | názvu hry vzestupně | procenta hodnocení sestupně

(zadáno: 24.5.2018)
Bezkonkurenčně nejlepší inscenace, na které jsme měli tu čest být. Klobouk dolů před výkonem Michala Dlouhého, to je opravdu pan herec. Navíc na to nebyl sám. Vynikající Kateřina Lojdová jako Barbara a v rolích právníků
výborní Lukáš Král s Romanem Štabrňákem. Skvělá zábava od začátku až do konce. Kdo chce vidět představení, které opravdu stojí za to, tak neváhejte.
(zadáno: 24.5.2018)
Velmi povedená choreografie a především představitelky něžného pohlaví v hlavních rolích jsou nesporně největší devízou tohoto zpracování známé Shakespearovy hry. Celkově se představení dá určitě hodnotit jako dobře odvedená práce.
(zadáno: 24.5.2018)
Tato pochybná koncepce tragédie byla bohužel tragédií, ale v úplně jiném slova smyslu. Moderní kostýmy, do kterých byli herci navlečeni, působí jako pověstná pěst na oko. Nápad s vyvýšeným tubusem je dalším z řady přehmatů. A co se týče hereckých výkonů, tak to byla další kapitola sama pro sebe. Přehrávání citových stavů v podání pánů Vydry a Rychlého, absolutně nevýrazná Rojková, směšně působící sbor žen a představitel Achillea. Určitá měřítka by snad snesl pouze výkon Kateřiny Brožové, ale to je na celou inscenaci zatraceně málo. Představení jsme si vysloveně protrpěli.