Blog uživatelů i-divadla

Neuchopitelné lásky
vydáno: 11.10.2011, Sarava
Přicházejí, když to nejmíň čekáme...
Letmá milostná setkání ve čtyřech aktovkách. Jen tak na okamžik se v jedné noci vzájemně dotknou lidé, kteří by se pravděpodobně nikdy nepotkali, nebýt náhody. Na chvíli se jejich životy a světy protnou.
Takové okamžiky zažil každý z nás, přestože už jsou možná někde zasunuté v dávných vzpomínkách, něco nám z nich zůstalo pod kůží napořád.
Jsou to příběhy ze života. I takový “vztah během jedné noci” může mít zásadní význam.
Stručné synopse:
Nešťastná herečka a podomní prodavač biblí:
* Je krásná, mladá, smutná, opilá. Čeká až zazvoní telefon někoho, kdo na ni nemá čas. Místo toho se rozezní zvonek u dveří. On překročí práh jejích dveří a narostou mu křídla.
Žena z lepší společnosti a nezaměstnaný mladík:
* Dávno už zapomněla, jaké to je opřít se o někoho, kdo je jak skála. Je vyděšená, v nezvyklé situaci, na temném a opuštěném místě. On je pohodář. A nebojí se ničeho na světě.
Holka z ulice a bezcitný muž:
* Půjčil jí sako. Byl milý a pozorný. Ona se do něj zamilovala a doufala, že by ji také mohl mít rád. On si jen vzal, co mu dala a myslel si, že nic nedluží. Oba se spletli.
Prostitutka a člen bankovní ochranky:
* Zdála se mu jiná než ostatní. Pořád měl před sebou její oči. Přišel jí říct všechno, co měl na srdci. Stála tam unavená a naštvaná na celý svět. Nechtěla slyšet nic. Pak ji to ale přemohlo.

Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.