Blog uživatelů i-divadla

Etiketa...? Šílenství...? Katarze...? Uvidíme.
vydáno: 25.6.2018, Vaklav

Říkám si už nějakou dobu, jestli jsem jediný na světě, kdo se neustále zaobírá chováním diváků v divadle. Abych to upřesnil, necítím se být a ani nejsem strážce správného chování, oblékání, stravování a spravování se v divadle, ale bohužel jsem n u c e n se zabývat tím, jak se kdo chová, protože jsem poměrně často konfrontován s chováním ostatních diváků, které považuji za nevhodné a navíc mě vůči mě rušivé.

Když už mě déle než krátkou dobu přepadala myšlenka, že jsem zcela jistě osamocen a tedy nejspíš vadný, narazil jsem zde na I-DIVADLE na sekci "Etiketa" - https://www.i-divadlo.cz/etiketa. A v tu chvíli jsem došel k názoru, že jsem nejenom vadný, ale navíc hacker! Všechno to, co mě štve, co mě pokaždé rozpumpuje, co mě dráždí a hněte, to všechno jsem zřejmě ve stavu naprosté šílenosti, který mi dal IT dovednosti, o kterých nevím, propašoval sem na tento web.

Jak jinak si vysvětlit přítomnost sekce, kterou bych vždy uvítal, ale na kterou jsem za nějaký ten rok sledování těchto stránek nikdy nenarazil. Nicméně, po uklidnění a přeměření tlaku jsem došel k názoru, že jsem danou sekci asi jen přehlédl, protože jsem se právě ten den pokoušel pracovat v Excelu a má nemohoucnost a bezradnost vůči PC byla stejná jako vždy a to i ve chvíli, kdy jsem opět mlátil do klávesnice i PC a žádné zvláštní schopnosti se mi ani v tomto stavu jasně změněného vědomí nedostavily.

Z toho plyne jedna zcela zásadní a velmi skvělá informace, která mi pomáhá doufat, že si jednou sednu do divadla, na své zaplacené místo a shlédnu hru bez toho, aniž bych byl "pruzen" kýmkoli vedle. Ta informace zní, že existuje možnost, že snad jednou zasednu v divadle na místo vedle čtenářů sekce i-divadla.cz/etiketa...budu se na ten okamžik těšit.


Další články tohoto uživatele na blogu


Komentáře k tématu bloguPřidat komentář

Přidat komentář

Zatím zde není žádný komentář.