Divadlo Anička a letadýlko

 scéna, kde tento soubor vystupuje:
Studio Paměť
Adresa: Soukenická 29, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Náměstí Republiky (výstup Masarykovo nádr.), tram 3-6-14-15-24-26 Masarykovo nádr.]
Werichova vila
Adresa: U Sovových mlýnů 7, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[tram 12-15-20-22 Hellichova]
Poznámky a upozornění:
  • S produkcí divadla Anička a letadýlko se můžete pravidelně setkávat také v rámci různých festivalů.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Roštěnky u Tiffanyho - Anna Duchaňová  (1:00x)
Premiéra: 16.11.2017. Dramaturgie: Petr Pola. Výprava: Marie Jirásková. Hudba: Anna Duchaňová, Michal Němec, Adam Novotný. Texty písní: Anna Duchaňová. Režie: Anna Duchaňová, Martina Krátká.
Poslední uvedení: říjen 2019.
Zářivá freakshow inspirovaná hlubinami života. Kdo netouží, nežije aneb kdo jsi bez viny, hoď diamantem. Představte si, že existuje nejúžasnější top dámský magazín She. Jeho šéfredaktorka bájná úžasná Vanessa vypisuje soutěž o nejdojemnější dopis měsíce. Tři výherkyně, bývalá úzkostná vícemiss Gabriela, aktivistka liliputánka Šárka a zavalitá trafikantka z Moravy Marie se chystají na výlet do New Yorku. A že nejsou žádné troškařky, tak rovnou k Tiffanymu. Cestu jim zkříží jejich rozdílné povahy, postava stárnoucího komika Petra Červíčka a nakonec i Audrey Hepburn...
Pičus není kretén - Anna Duchaňová, Martina Krátká  (0:55x)
Premiéra: 15.12.2014. Dramaturgie: Petr Pola. Scéna: Lucie Labajová, Radka Mizerová. Kostýmy: Lenka Odvárková. Hudba: Anna Duchaňová, Michal Němec a citace. Texty písní a režie: Anna Duchaňová.
Poslední uvedení: rok 2019.
Groteska o dvou starých krávách. Slavnost velké oběti začíná, zahradní trpaslík ladí atmosféru a připravuje česnekové jednohubky.
Teta Bažantová - Anna Duchaňová
Premiéra: 2011. 1. díl - O poslední princezně Malině, 2. díl - Jak šli Jeníček s Mařenkou na brambory, 3. díl - Na návštěvě u Křečků, 4. díl - Tajemství Mahakonu.
Dramaturgie: Petr Pola. Režie: Anna Duchaňová.
Poslední uvedení: rok 2013.
Nekonečný pohádkový seriál pro děti od 3 do 100 let. Po každé pohádce bude následovat dílna pro děti i rodiče. Tetička Bažantová pamatuje dávné doby, kdy se místo televize hrálo doma dětem loutkové divadlo. Svá hvězdná léta má už za sebou, ale ráda na ty časy vzpomíná. Podaří se jí přesvědčit neteř Žanetku, aby převzala její loutkářské dovednosti?
Chroust - Anna Duchaňová  (0:55x)
Premiéra: 4.12.2010. Dramaturgie: Petr Pola. Výprava: Radka Mizerová. Hudba a texty písní: Michal Němec, Anna Duchaňová. Režie: Anna Duchaňová.
Poslední uvedení: září 2019.
Již po staletí celé generace chroustů věří, že jednou ovládnou svět. Pepík Slepička je trochu trouba, ale má svůj veliký kuchařský sen. Nela Nylonová je spíš rozpálená pec a má půvabně dlouhé nohy. Všechny postavy se nakonec setkávají v náruči Nesmírně dobré chuti z vesmíru. Ta to myslí se všema dobře, ale nakonec CHROUST!

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 16.12.2021