Divadelní spolek Posun

scény, kde tento soubor pravidelně hraje:
Divadlo Kolowrat
Adresa: Ovocný trh 6, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro A-B Můstek]
Divadlo U Valšů
Adresa: Karolíny Světlé 18, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[tram 2-9-17-18-22 Národní divadlo]
Připravuje se:
Přelet nad kukaččím hnízdem - Dale Wasserman
Matka
Aktuální repertoár:
Úplné zatmění
Poznámky a upozornění:
  • Inscenace Úplné zatmění je uváděna ve Skautském institutu na Staroměstském náměstí.

Repertoár

Přelet nad kukaččím hnízdem - Dale Wasserman  (připravuje se)
Podle stejnojmenného románu Kena Keseyho. Překlad: Jaroslav Kořán. Dramaturgie: Lukáš Vokoun. Výprava: Gabriela Víchová. Hudba: Dominik Roneš. Texty písní: Kryštof Jiřík. Pohybová spolupráce: Michal Kříž. Režie: Adéla Víchová.
Slavná divadelní hra Dalea Wassermana na motivy knihy Kena Keaseyho. Hra o tom, co je vlastně normální a jak tenká je hranice mezi duševním zdravím a duševní nemocí. Randle Patrick McMuphy přichází rozvířit stojaté vody jedné léčebné skupiny v průměrné klinice pro duševně choré. Ovšem ne všechno je přesně tak, jak se na první pohled zdá. Randle se zde setkává s celou řadou dalších mužů, pro které život za zdmi psychiatrické léčebny pod pevnou rukou vrchní sestry Ratchedové znamená cestu k doživotnímu uzdravení... Nebo ne...?
14!  
Úplné zatmění - Christopher Hampton  (1:15x)
Premiéra: 30.10.2021. Překlad: František Fröhlich. Hudba: Václav Hoskovec. Režie: David Czesany.
Hra o životě na hraně, závislostech, poezii a toxickém vztahu Rimbaud & Verlaine. Jak má člověk žít, aby ze sebe v tvorbě dostal to nejlepší...?
14!  
Spolu a daleko - Adéla Víchová  (inscenace již byla stažena z repertoáru)
Premiéra: 24.10.2021. Podle knih J. K. Rowlingové. Dramaturgie: Isabela Moravcová. Kostýmy: Adéla Víchová, Leona Cahlová. Hudba: Dominik Roneš. Pohybová spolupráce: Adéla Koulová. Scéna a režie: Adéla Víchová.
Poslední uvedení: květen 2022.
Divadelní koláž z prostředí kouzelného světa Harryho Pottera, kde jsou kouzelníci obyčejní lidé z masa a kostí, se svými lidskými starostmi i radostmi. Příběh o rodině. Příběh o nás všech a o tom, co jsme v sobě potlačili. Příběh o tom, že chybovat je dědičné. O tom, že odpouštět je těžké. O tom, čeho se na nás dopustila rodina a především - čeho jsme se na sobě dopustili my sami...

časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 29.6.2022