Divadlo Archa

vadí-nevadí.cz

Premiéra: 11.2.2014 | 1:15x
Dramaturgie: Lonneke van Heugten, Ondřej Hrab, Anna Lengyel. Scéna: Jana Svobodová, Philipp Schenker. Hudba: Michael Romanyshyn, Jan Burian ml., Ted van Leeuwen. Režie: Jana Svobodová.
Poslední uvedení: červen 2016.
Projekt, jenž zrcadlí na půdorysu malého města na východě Čech problémy našeho světa i dramata každodenního života. Vadí–nevadí je nevinná dětská hra, kterou jsme snad všichni někdy hráli, trochu jinak. Kdy jsme hrdiny a kdy poraženými v očích našeho okolí? Kdo je silný a kdo je na konci řady? Kdo je srab a kdo je hrdina?...inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Archa
Hodnocení inscenace
Redakce
70 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Jiří Koula 70 %

Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  70 %
(zadáno: 3.1.2016, počet hodnocení: 1598)
+ přínosný / zajímavý komentář
65 % Divadlo jako prostor pro setkání v extrémní podobě, večer, během něhož se potkáte s lidmi, které byste jinak nepotkali (a vyhovuje vám to), a na vlastní uši přímo od aktérů vyslechnete příběhy, které se snažíte považovat za vzdálené a vás se netýkající. Obávám se však, že tato inscenace trpí stejným problémem jako jiné pokusy o sociálně angažované divadlo, to "správné" publikum na ni prostě nepřijde.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.