Divadlo bratří Formanů

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  poskytovány slevy pro studenty
Připravuje se:
Kniha džunglí - Matěj Forman, Marko Ivanović (červen 2022, Azyl78, společný projekt Jatka78, Divadla bratří Formanů, Dekkadancers a České filharmonie)
Poznámky a upozornění:
  • Divadlo bratří Formanů provozuje v letní sezoně divadelní LOĎ TAJEMSTVÍ. Ve vybraných termínech loď s představením pluje. Návrat je stanoven vždy tak, abyste s rezervou stihli spoje denní dopravy.
  • Nalodění pasažérů probíhá cca tři čtvrtě hodiny před začátkem představení. Loď je vybavena lodním barem i sociálním zařízením. Doporučuje se teplejší oblečení. Pasažéři jsou povinni respektovat pokyny posádky lodi.
  • Některé projekty se konají ve speciálním divadelním stanu.
  • S Divadlem bratří Formanů se můžete setkávat na různých festivalech či akcích.

ARCHIV INSCENACÍ

Zpět na aktuální inscenace

Posedlí hrou - Josefina Formanová  (1:30x)
Premiéra: 31.8.2012. Scéna: Dáda Němeček. Kostýmy: Tereza Bartůňková. Hudba: Jan Čtvrtník & kapela 27. Režie: Josefina Formanová.
Činoherně-obrazové představení inspirované románem „Mág“ od anglického spiovatele Johna Fowlese. Příběh dvou mladých lidí na výletě u podivínského strýce, jenž má schopnost manipulovat nejen s herci, ale i s diváky. Lež! Klam! Iluze! Hra!?
Barokní opera - Karel Loos
Loutková adaptace vytvořená podle jedné z nejstarších českých oper o komínku, zedníky žertovně nakřivo postaveném.

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 16.6.2022