Divadlo Continuo

<< Naruby | U zdi >>

Sousedi

Premiéra: 28.4.2012. Scéna: Martin Janda & kol. Kostýmy: Helena Štouračová. Hudba: Alessandro La Rocca & kol. Režie: Pavel Štourač.
1:15x


Inscenace, která si klade otázky nejen po příčinách destrukce místa, ale i rozpadu vztahů, lidských životů a hodnot. Destrukce, která nepřišla jen zvenku v podobě okupačních vojsk a importované ideologie, ale která také zakořenila a vyklíčila na záhumencích a předzahrádkách českých statků. Je inspirována příběhy, které se odehrály v našem sousedství, ale vlastně se mohly stát kdekoli ve střední Evropě...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Continuo
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
55 %
5521000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 50 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE:
Jiří Koula 50 %
(zadáno: 17.3.2014, počet hodnocení: 1565)
přínosný / zajímavý komentář
Inscenace založená na střípcích ze životů několika lidí pro mě zůstala roztříštěná, buďto chtěli tvůrci vyjádřit příliš mnoho v příliš omezeném časoprostoru, nebo nechtěli vyjádřit vlastně nic konkrétního, inscenace si možná "jen" klade otázky a je na divácích, jak a zda vůbec si na ně odpoví... Osobně jsem je zanechal v sále.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Jirkan 50 %
(zadáno: 13.9.2013, počet hodnocení: 564)
přínosný / zajímavý komentář
13.9. 2013 - Divadlo Komedie: Forma představení, především výtvarná a pohybová stránka, je velmi zdařilá. Ovšem obsahově by to chtělo nějaký přesnější cíl. Myslím, že si soubor vzal poměrně velké sousto. Období, které mapuje, je příliš dlouhé. Trochu je to také nevyvážené v popisnosti a abstrakci. Jsem ale rád, že si fyzické divadlo nachází své publikum, mne baví.
Subaudition 60 %
(zadáno: 2.1.2013, počet hodnocení: 28)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.