Divadlo Continuo

Sousedi

Premiéra: 28.4.2012 | 1:15x
Scéna: Martin Janda & kol. Kostýmy: Helena Štouračová. Hudba: Alessandro La Rocca & kol. Režie: Pavel Štourač.
Inscenace, která si klade otázky nejen po příčinách destrukce místa, ale i rozpadu vztahů, lidských životů a hodnot. Destrukce, která nepřišla jen zvenku v podobě okupačních vojsk a importované ideologie, ale která také zakořenila a vyklíčila na záhumencích a předzahrádkách českých statků. Je inspirována příběhy, které se odehrály v našem sousedství, ale vlastně se mohly stát kdekoli ve střední Evropě...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo Continuo
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
55 %
5521000
Hodnocení redakce
Jiří Koula 50 %
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  50 %
17.3.2014 | 1600 hodnocení
+ souhlasím
Inscenace založená na střípcích ze životů několika lidí pro mě zůstala roztříštěná, buďto chtěli tvůrci vyjádřit příliš mnoho v příliš omezeném časoprostoru, nebo nechtěli vyjádřit vlastně nic konkrétního, inscenace si možná "jen" klade otázky a je na divácích, jak a zda vůbec si na ně odpoví... Osobně jsem je zanechal v sále.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Jirkan  50 %
13.9.2013 | 564 hodnocení
+ souhlasím
13.9. 2013 - Divadlo Komedie: Forma představení, především výtvarná a pohybová stránka, je velmi zdařilá. Ovšem obsahově by to chtělo nějaký přesnější cíl. Myslím, že si soubor vzal poměrně velké sousto. Období, které mapuje, je příliš dlouhé. Trochu je to také nevyvážené v popisnosti a abstrakci. Jsem ale rád, že si fyzické divadlo nachází své publikum, mne baví.
Subaudition  60 %
2.1.2013 | 28 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.