Divadlo Semafor

informace uvedené u tohoto divadla nemusí být plně aktuální z důvodu nenavázané či nefunkční spolupráce  divadlo s bezbariérovým přístupem - pohyb možný prakticky bez asistence lze platit platební kartou online rezervace, eVstupenka stránka divadla na Facebooku
Nejbližší představení:
Program zde není k dispozici - generování programu nebylo ze strany tohoto subjektu objednáno (příp. služba nebyla uhrazena). kontaktujte nás
Adresa: Dejvická 27, Praha 6 [zobrazit na mapě]
[metro A Dejvická, tram 8-18-20-26 Vítězné nám., bus 143-149-180 Kafkova, 107-147-160 Dejvická]
Pokladna: po-pá 13-19
Předprodej: od zveřejnění měsíčního hracího plánu (cca dva měsíce předem)
Začátky: 19.00
Připravuje se:
ČSR a Tři králové (leden)
Ceny vstupenek:
360-180 Kč
Poznámky a upozornění:

Repertoár

Alice, Alenka a voda živá - Milan Deutsch, Simona Maierová & kol.
Premiéra: 6.9.2018. Scéna: Milan Deutsch. Kostýmy: Eliška Peroutková. Hudební spolupráce: Simona Maierová, Jiří Pělucha, Edita Radvanská, Miloš Miškovský. Choreografie: Klarisa Pivodová. Dramaturgie a režie: Ivo Šorman.
Poetický muzikál pro celou rodinu. O Alici, která se v noci před osmnáctými narozeninami vydá do světa za zrcadlo, aby pochopila a odpustila staré křivdy. Tam se setká se svým odrazem – Alenkou, která jí provede fantazií až ke šťastnému konci, aby Alice mohla vstoupit do dospělosti.
Nové scénky Felixe Holzmanna - Felix Holzmann, David Šír  (host|2:20)
Premiéra: 12.10.2013. Režie: David Šír.
Pořad interaktivní formou kombinující dosud nikdy neuvedené scénky známého českého komika s jeho klasickými humornými evergreeny.
Jsme tým - Jiří Štědroň  (host - Pixa-Pro|2:20)
Premiéra: 19.3.2013. Dramaturgie: Alena Pixová, Jan Pixa. Scéna: Libor Beneš, Jana Kabrnová. Kostýmy: Martina Kšírová. Námět, dialogy, hudba, texty, režie: Jiří Štědroň.
Komedie o tom, jak těžké je být umělcem...
Včera, dnes a zítra - Felix Holzmann, David Šír  (host|2:20)
Premiéra: 13.9.2011. Režie: David Šír.
Interaktivni představení nabízející to nejlepší z Holzmannova celoživotního díla. Jedná se o profesionální znovu-ztvárnění legendárních scének a jejich uvedení v souvislém celovečerním zábavném programu.
Návštěvní den u Miloslava Šimka - Miloslav Šimek, Jiří Grossmann, Luděk Sobota, Jiří Krampol
Zábavný pořad ve stylu legendárních „Návštěvních dnů“ Šimka a Grossmanna, v němž se představí řada bývalých spolupracovníků Miloslava Šimka, kteří připomenou nejznámější scénky, povídky a písničky.

ARCHIV INSCENACÍ


„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky
časový údaj o délce představení je pouze orientační
aktualizace údajů:
Snažíme se udržovat informace u každého divadla aktuální, zejména u divadel, která jsou našimi partnery. Ale je možné, že jsme na něco zapomněli nebo nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto budeme rádi, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Pokud jste na této stránce nalezli neaktuální informaci nebo některé informace zde dokonce chybí, napište nám, prosím, na e-mail:
aktualizace{@}i-divadlo{.}cz. Předem Vám za tuto spolupráci děkujeme.


Poslední aktualizace: 17.2.2019