Divadlo Terminus

Howie a Rookie Lee

Premiéra: 14.5.2016 | Obnovená premiéra: 31.1.2020
Překlad: Zdeňka Brandejská. Dramaturgie: Vladimír Čepek. Scéna: Lukáš Kuchinka. Kostýmy: Jana Jurčová. Hudba: Ondřej Švandrlík. Režie: Marek Němec.
Ceněná hra výjimečného irského autora. Krutě komický příběh o křehkosti přátelství a osamělosti a bezútěšnosti lidské existence. Divoká jízda podivné dvojice temnými zákoutími Dublinu, kde bizarní události nabírají mýtický význam a brutálním způsobem spojují osudy těchto dvou hlavních hrdinů...
14!  
tato inscenace byla dříve uváděna v divadle: Divadlo J. K. Tyla Plzeň
> detail předchozí verze inscenace
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
83 %
8331000
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Barka  90 %
2.3.2020 | 293 hodnocení
+ souhlasím
Jak to ten Holík dělá, že se ani nenadechuje :) Ze začátku jsem se zalekla, že se jedná jen o povrchní příběh plný sprostých slov a vulgarit, který bude mít za cíl pouze diváka trochu vyšokovat. Ale nechtělo se mi věřit, že by tohle tvůrcům stačilo. A nestačilo :) Nakonec se z toho vyklubal velmi silný příběh, který člověk musí po zhlédnutí zapít v nejbližším baru. K hereckým výkonům nemám slov, to je prostě špička. Velmi oceňuji výběr herců, kluci to zvládají nejen po výrazové stránce, ale perfektně se do rolí hodí i fyzicky.
Addk  90 %
19.10.2022 | 131 hodnocení
Klára Matiasovitsová  70 %
20.2.2022 | 58 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.