Divadlo U Valšů

Manželské štěstí aneb hospodyně na zabití

Premiéra: 7.12.2011
Režie: Ondřej Kepka.
Poslední uvedení: květen 2015.
Manželství Diany a Huga je v krizi. Ona - marketingová ředitelka, on – umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává. Ale nefunguje to. Do jejich domácnosti přichází Vilemína Grundorádová, z agentury Domácí štěstí...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Divadlo U Valšů
Hodnocení inscenace
Redakce
50 %
Uživatelé
70 %
7031000
Hodnocení redakce
Jiří Landa 50 %

Volby

Hodnocení (4)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Landa  50 %
(zadáno: 21.12.2011, počet hodnocení: 2898)
+ přínosný / zajímavý komentář
Ačkoli nejsem cílovou skupinou tohoto textu (doporučuji divákům od padesáti let a výše, kteří tento humor jistě ocení), v některých pasážích jsem se příjemně bavil (především je vtipná závěrečná pointa). Na inscenaci je vidět poctivá režijní práce s herci. První repríza však byla poznamenána třemi menšími výpadky textu, což možná ale „klasický“ divák asi ani nepostřehne. Mile mě překvapila I. Hüttnerová, ačkoli hrála se zápalem plic, nebylo to na jejím výkonu vůbec patrné.
HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Kolemjdouci  80 %
(zadáno: 17.5.2013, počet hodnocení: 80)
přínosný / zajímavý komentář
kombinace humoru slovního a téměř groteskního, Jiří Just si umí dobře pohrávat s "novou" češtinou a je vidět, že role byla psána Ivě Hüttnerové "na tělo", takže jí perfektně sedí a snad si to i užívá, vtipná pointa, neodcházíte z divadla hluboce zamyšeni, ale hluboce rozesmátí
Jitka.toufarova@seznam.cz  40 %
(zadáno: 8.2.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
Byla to ztráta času, nevadí mi lidová zábava, ale když jsme se za celou první polovinu ani jednou nezasmáli, tak jsme o přestávce odešli, škoda, pan Suchařípa je charismatický herec, toto je pod jeho úroveň.
Václav65  90 %
(zadáno: 18.11.2012, počet hodnocení: 16)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.