Horácké divadlo Jihlava [velká scéna]

Hra snů

Premiéra: 13.5.2017
Překlad: Josef Vohryzek. Úprava: Zbyněk Srba, Barbora Jandová. Dramaturgie: Barbora Jandová. Scéna: Petr Kastner. Kostýmy: Kateřina Hájková. Hudba: Vladimír Franz. Choreografie: Hana Halberstadt. Režie: Zbyněk Srba.
Poslední uvedení: červen 2017.
Vzrušující hra, která má logiku snu. Všechno se může stát, všechno je možné, čas a místo neexistují, na plné obrátky pracuje fantazie a obrazivost, která vytváří mozaiku vzpomínek a zážitků. Je náš život jen hrou snů nebo to, co žijeme, je skutečně pravda? A co je za záhadnými dveřmi, které možná skrývají rozluštění „tajemství světa“? Agnes, dcera boha Slunce, sestoupí na Zemi, aby zjistila, jaký je pozemský život. Na své cestě objevuje, že život není lehký, že lidé neustále touží po něčem, co nemohou mít. Jsou jejich stížnosti a nářky oprávněné? Vyslyší je její otec? Naše životy oscilují mezi věčnou touhou a zklamáním, mezi snem a skutečností...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Horácké divadlo Jihlava
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
60 %
6021000
Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Agatha  60 %
25.6.2017 | 72 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.