Kolonie, z.s.

Královna limitů

Premiéra: 21.9.2017
Inscenace inspirovaná kvantovou fyzikou a knihou „Kvantový doktor“ indického autora Amita Goswamiho. V centru zájmu je téma medicíny a otázka uzdravování ve světě alopatické (západní) medicíny, která se na člověka dívá jako na přesně definovaný stroj. Problém, který řeší většina z nás v momentě, kdy dostupné metody lékařství nefungují, mají vícero vedlejších účinků, či prostě jen když nechceme podporovat farmaceutická lobby, vzniká v momentě, kdy dojde ke kolapsu a limity našeho těla jsou porušeny. Očima kvantové fyziky je však kolapsem všechno kolem nás, a to kolapsem v pozitivním smyslu - skutečnost kolabuje v každém momentu a vytváří svět v našem vědomí...
Hodnocení inscenace
Redakce
65 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Jiří Koula 60 %
Lukáš Holubec 70 % Tip Lukáš Holubec
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ REDAKCE
Jiří Koula  60 %
4.12.2018 | 1599 hodnocení
+ souhlasím
Oceňuji vyváženost pohledů na téma propojení mysli a těla, stejně jako jakési přiznání, že tvůrkyně vlastně nemají jasný názor. Naproti tomu v kombinaci s rozvolněnou formou je výsledkem obtížně uchopitelná inscenace, u níž je necháno na divákovi, zda a co si z ní odnese. Milá hříčka, jež neurazí, ale ani nevyprovokuje k hlubšímu promýšlení.
Lukáš Holubec  70 %  Tip Lukáš Holubec
1.10.2018 | 715 hodnocení
+ souhlasím
Více viz třetí den v blogu z festivalu ...příští vlna/next wave 2017.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.