LokVar

Tatínek 002

Premiéra: 27.5.2018 | 1:00x
Výprava a loutky: Barbora Hubená. Hudba: Milan Potoček. Režie: Arnošt Goldflam.
Poslední uvedení: rok 2020.
Napínavé příběhy jedné rodiny, známé už z inscenace Tatínek není k zahození. A poněvadž je Tatínek stále hrdina a rodina drží pořád láskyplně pohromadě, můžete se těšit na další tři samostatné příběhy z knihy Tatínek 002. Tentokrát se rodina vydá na houby a potká se s tajemným balvanem, pak se všichni vypraví na prázdniny k moři, kde děti unese velryba a sní rodině všechny řízky a aby toho nebylo málo, když jednou zůstanou děti nemocné doma, vloudí se do bytu podivná čarodějná bába a chce jim pekelně škodit. Naštěstí to všechno nakonec dobře dopadne...
D3+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

LokVar
Hodnocení inscenace
Redakce
80 %
Uživatelé
-
Hodnocení redakce
Helena Grégrová 80 %
Volby

Hodnocení (1)

HODNOCENÍ REDAKCE
Helena Grégrová  80 %
27.5.2018 | 1680 hodnocení
+ souhlasím
Pokračování příběhu o jedné povedené rodince nás opět rozverně a hravě přesvědčí o nezpochybnitelné důležitosti tatínka, ale hlavně také o tom, jak je fajn, když dokážeme držet při sobě, i kdyby si na nás brousila zuby sebevětší velryba z modrého Černého moře. A nejen ta! Příkladnému hereckému nasazení budiž standartou propocená košile Petera Vargy. ;)

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.