Divadlo Lampion

Roald Dahl, Radek Beran

Prevítovi

Premiéra: 11.3.2017. Výprava a loutky: Barbora Čechová. Hudba: Tomáš Procházka. Režie: Radek Beran.


Groteska s loutkami, opičkami, kouzelným pestrobarevným ptákem a spoustou zlomyslností. Pan Prevít a paní Prevítová jsou neskutečně odporní. Nejen že páchnou, protože se vůbec nemyjí, ale hlavně se i odporně chovají. Tak dlouho se chodí se džbánkem pro vodu, až se ucho utrhne. A když tomu uchu trošku pomohou tři statečné opičky, pořádně zhořkne na jazyku i lahodný ptačí pudink, tolik oblíbený panem Prevítem a paní Prevítovou...
D6+
Divadlo Lampion
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
0 %
aktivovat hlídání nových termínů
Chci vidět - přidat do seznamu
Volby

Hodnocení

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ:
Najmanová 0 %
(zadáno: 12.3.2017, počet hodnocení: 1)
přínosný / zajímavý komentář
V Divadle Lampion jsem se svými dětmi v minulosti viděla několik velmi pěkných představení. Dnes jsme s devítiletým synem po zhlédnutí představení Prevíti odcházeli zděšeni, zhnuseni, s pocitem zkaženého odpoledne. Žádný příběh ani vtip (během celé hry jsem nezaregistrovala,že by se nějaký divák zasmál), jen spousta opravdu ošklivých, nechutných a nevkusných scén. Směs trapna s hororem. Je mi to moc líto, ale toto představení se opravdu nepovedlo.

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.