Naivní divadlo Liberec

Zapomněli na mě!

Premiéra: 28.5.2016
Dramaturgie: Vít Peřina. Výprava: Renáta Vosecká. Hudba: Marek Doubrava, Miroslav Ošanec. Režie: Petr Vodička.
Poslední uvedení: rok 2018.
Moderní autorská pohádka. Malý Vendelín si takhle jednou otevřel pusu na své rodiče, aniž by vlastně pořádně tušil, co říká: „Dejte mi konečně pokoj! Zapomeňte na mě!“ Nejenže pořádně netušil, co to vlastně říká, ale především nevěděl, že na stěně visí kukačkové hodiny, které mají tak trochu kouzelnou moc. A tak se Vendovo přání zčistajasna vyplnilo. Jako mávnutím kouzelného proutku Venda zmizel. Ztratil se. A rodiče na něj v mžiku oka zapomněli...
D6+  

inscenace již byla stažena z repertoáru

Naivní divadlo Liberec
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
95 %
9521000
Volby

Hodnocení (2)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Sabina92  100 %
3.6.2016 | 44 hodnocení
+ souhlasím
Celá naše rodina je vždy nadšená z každého dalšího představení Naivního divadla. Tato pohádka se nám opět moc líbila, jak po výtvarné stránce, scéna, kostýmy, tak samozřejmě hlavně po herecké i pěvecké stránce. Je hezké sledovat, jak na pohádku s otevřenou pusou koukají maličké dvouleté děti, puberťáci, ale i dospělí. Těšíme se na další pohádky, i když v naší rodině jsou už jen samí dospělí.
Spotczek  90 %
30.5.2016 | 19 hodnocení
+ souhlasím
Autor, Petr Vodička, spolupracoval s Naivním divadlem již víckrát. Nám se například velmi líbilo jeho zpracování Tristana a Izoldy. Zapomněli na mě! je hra pro menší děti. Příběh o chlapci, který neopatrně vysloví přání, kterého později lituje, podává s humorem a jednoduše. Pracuje se samozřejmě s loutkami, ale tentokrát je kromě zpěvu (hudba Marek Doubrava) důležitý i pohybový projev herců (Anna Benháková). Rodičům s dětmi vřele doporučujeme!

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.