Pantheon production

Ráno poté

Premiéra: 9.3.2023
Překlad: Adam Novák. Dramaturgie: Kristýna Čepková. Výprava: Adéla Kostkanová. Hudba: Zdeněk Dočekal. Režie: Martin Vokoun.
Šest scén mapující vývoj vztahu jedné dvojice, šest různých rán odehrávajících se v jedné ložnici. Po jedné divoké noci se vedle sebe probouzejí Katka a Tomáš, kteří se náhodně seznámili ve frontě u kasy před kinem. Tomáš si nic nepamatuje, nicméně Katka mu detaily ráda připomene a netají se tím, že si s ním hodlá naplánovat budoucnost. Vzápětí se objeví Katčina matka Barbara se snídaní a Tomáš poznává svéráznost nezvykle otevřené rodiny. Na rozdíl od mnoha svých předchůdců se nakonec nedá odradit, příští víkend se opět probudí v Katčině ložnici a Barbara na sebe nenechá dlouho čekat. Tomáš se časem s Katkou zasnoubí a v tom okamžiku se na scéně objeví další excentrická postava Katčiny pološílené rodiny - bratr Martin, který se ujme organizování svatby...
Pantheon production
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
-
Chci vidět - přidat do seznamu

Volby

Hodnocení (0)


Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.