Rock Café

poskytovány slevy pro studenty
Adresa: Národní 20, Praha 1 [zobrazit na mapě]
[metro B Národní tř., tram 2-9-18-22 Národní tř.]
Začátky: 20:00
Ceny vstupenek:
200 Kč
150 Kč
Poznámky a upozornění:
  • .

ARCHIV INSCENACÍ - Nekroteatro

Zpět na aktuální inscenace

Kachní dvorek - Jana Micenková
Premiéra: 10.5.2015. Dramaturgie: Lívia Lévyová, Veronika Musilová Kyrianova. Kostýmy: Veronika Korečková, Petra Pellarová. Choreografie: Petra Pellarová. Režie: Jana Micenková.
Poslední uvedení: rok 2016.
Hra volně inspirovaná pohádkou od H. Ch. Andersena, odehrávající se v tzv. Kurníkově, kde mezi sebou soutěží Kohout John, Kachna a Slepice Evita, aby si dokázali, kdo z nich je v tomto prostoru opravdová celebrita. Jediný kdo si tady zachovává svou čistotu je mladá slepice Róza, ale i ta je později vmanipulovaná do mechanizmu ostatních. Do Kurníkova přilítne Ptáček, který se ukrývá před Kocourem. Ptáček je jediná bytost, která se odváží nastavit postavám pravdivé zrcadlo, za co je krutě potrestán...
Pankáč a ježibaba - Jana Micenková
Premiéra: 2014. Choreografie: Petra Pellarová. Režie: Jana Micenková.
Poslední uvedení: listopad 2015.
Pohádka o Ježibabě, která se zamiluje do chudého Pankáče a pomůže mu zbohatnout, aby mohl sbalit Princeznu. Pankáč však brzy zjistí, že celebrita z něj stejně nebude, a že s prkennou Princeznou si nepokecá ani nezapaří...
Nekrogames - Jana Micenková
Premiéra: 11.5.2013. Dramaturgie: Veronika Musilová, Milan Remáč. Scéna: Petra Lebdušková. Kostýmy: Markéta Šafáriková. Choreografie: Petra Pellarová. Režie: Jana Micenková.
Poslední uvedení: únor 2015.
Cynická tragikomedie mapující vztahy a problémy současníků, uvízlých ve svých stereotypech.

zpět na aktuální inscenace


časový údaj o délce představení je pouze orientační
„x“ u časového údaje = představení je hráno bez přestávky

aktualizace údajů:

I přes maximální snahu udržovat informace u každého divadla aktuální (a zejména u divadel partnerských), je možné, že jsme nějakou změnu či novinku přehlédli, a proto velice uvítáme, když nás na takovou skutečnost upozorníte.
Našli jste na této stránce neaktuální nebo chybějící informaci, napište nám, prosím, na e-mail: aktualizace@i-divadlo.cz.
Děkujme za spolupráci.


Poslední aktualizace: 29.2.2020