Studio DVA divadlo - Malá scéna

Polibek

Premiéra: 24.9.2019
Překlad: Lucie Gajdošová Weichbrodt. Výprava: Andrijana Trpković. Hudba: Slavo Solovic. Režie: Darina Abrahámová.
Poslední uvedení: květen 2022.
Komedie o dvou lidech, které náhoda či osud svede ve stejný okamžik na stejné místo – do lesa. Postarší neúspěšný kabaretní umělec se bojí, kam až se dá profesně klesnout. Bývalá lékárnice, patřící k místní honoraci, se obává výsledků lékařského vyšetření. On se vrací do svého rodného kraje, aby rozdýchal svou nejnovější roli „medvěda“ v lunaparku. Ona se rozhodla jít pěšky do nemocnice, jen aby oddálila verdikt o svém zdravotním stavu. A možná právě tyto nešťastné okolnosti zapříčiní i chvilku sblížení. Tu chvilku, která je sice věčná jako krátký polibek, ale při tom v daný moment pro oba natolik konejšivě potřebná...


inscenace již byla stažena z repertoáru

Studio DVA divadlo
Hodnocení inscenace
Redakce
-
Uživatelé
53 %
5331000
Volby

Hodnocení (3)

HODNOCENÍ UŽIVATELŮ
Vero-nika  50 %
24.11.2021 | 32 hodnocení
+ souhlasím
Nezaujalo mě téma ani provedení. Téma rakoviny není pro každého, zvlášť na hodinu a půl. Ale věřím, že někomu se líbit může.
Ivo Železný  60 %
21.9.2021 | 282 hodnocení
+ souhlasím
Dalo by se říct cudný příběh přibližování dvou lidí v pustině ve stínu možné rakoviny. Přesto skoro optimistický. Samozřejmě standardně dobře zahraný oběma protagonisty.
5 (52.)
Bařena  50 %
29.11.2021 | 63 hodnocení

Komentáře uživatelů nevyjadřují stanovisko redakce. Názory jednotlivých redaktorů nemusejí vždy vyjadřovat stanovisko celé redakce.