Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 17. března 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeMožnosti nezávislého kurátora: Potenciál a praxe spolupráce s divadelní institucí   workshop s Goranem Injacem; Festival Bazaar13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeFestival Bazaar: DISASTROUS - Prezentace prací SILK Fluegge včetně ukázek16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeMatky z oceli - Agata Siniarska & Mădălina Dan   Festival Bazaar18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeČerná zem pohltí toho, kdo odstoupí zrádně! - Mladinsko Theatre & Oliver Frljić   Festival Bazaar20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Zájezd]Bratři Karamazovi00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Racek  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Fidlovačka aneb Kdo je My?   Archa.lab; 2. premiéra20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Terasa19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Bakchantky   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Pavilon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Srdcový král  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [LokVar]Sněhurka09:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [LokVar]Sněhurka10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mami, už tam budem?   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Magor19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadlo Titans - host]Znovu a líp   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Mezi úterým a pátkem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta   VYPRODÁNO; Tia Production19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna (český mýtus)  Náš tip!   premiéra; I. PREMIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Ještěrka na slunci19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží   II. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SergeArt]Bláznivý Petříček19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Macbeth   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Molly Sweeney   Setkání s tvůrci po představení19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   2. premiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]To nemá chybu20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTADisastrous - Silke Grabinger a kolektiv   Bazaar 201716:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5]Slzy ošlehaných mužů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Peníze   Veřejná generálka; Anglické titulky; vyprodáno11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 13:00
Možnosti nezávislého kurátora: Potenciál a praxe spolupráce s divadelní institucí   workshop s Goranem Injacem; Festival Bazaar
Alfred ve dvoře 16:00
Festival Bazaar: DISASTROUS - Prezentace prací SILK Fluegge včetně ukázek
Alfred ve dvoře 18:00
Matky z oceli - Agata Siniarska & Mădălina Dan   Festival Bazaarvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře 20:00
Černá zem pohltí toho, kdo odstoupí zrádně! - Mladinsko Theatre & Oliver Frljić   Festival Bazaarvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub [Zájezd] 00:00
Bratři Karamazovi
Dejvické divadlo  19:30
Racek  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  20:00
Fidlovačka aneb Kdo je My?   Archa.lab; 2. premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Terasavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 19:30
Bakchantky   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Pavilonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Srdcový král  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [LokVar] 09:00
Sněhurkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [LokVar] 10:30
Sněhurkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Mami, už tam budem?   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Magorvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Divadlo Titans - host] 19:00
Znovu a líp   zrušeno
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcetevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta   VYPRODÁNO; Tia Productionvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna (český mýtus)  Náš tip!   premiéra; I. PREMIÉRA
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na sluncivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilonvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží   II. premiéra
La Fabrika [SergeArt] 19:30
Bláznivý Petříčekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 11:00
Macbeth   VEŘEJNÁ GENERÁLKAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Molly Sweeney   Setkání s tvůrci po představenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   2. premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
To nemá chybuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA 16:00
Disastrous - Silke Grabinger a kolektiv   Bazaar 2017vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princeznavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5] 19:30
Slzy ošlehaných mužůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  11:00
Peníze   Veřejná generálka; Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Slušný člověkvstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho