Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 17. března 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeMožnosti nezávislého kurátora: Potenciál a praxe spolupráce s divadelní institucí   workshop s Goranem Injacem; Festival Bazaar13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeFestival Bazaar: DISASTROUS - Prezentace prací SILK Fluegge včetně ukázek16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeMatky z oceli - Agata Siniarska & Mădălina Dan   Festival Bazaar18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeČerná zem pohltí toho, kdo odstoupí zrádně! - Mladinsko Theatre & Oliver Frljić   Festival Bazaar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Zájezd]Bratři Karamazovi00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Racek  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Fidlovačka aneb Kdo je My?   Archa.lab; 2. premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicCharleyova teta   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Terasa19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Bakchantky   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla]Pavilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Srdcový král  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [LokVar]Sněhurka09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [LokVar]Sněhurka10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Mami, už tam budem?   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadlo Na Perštýně]Znovu a líp   zrušeno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Mezi úterým a pátkem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]Táta   VYPRODÁNO; Tia Production19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna  Náš tip!   premiéra; I. PREMIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Ještěrka na slunci19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží   II. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Macbeth   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Molly Sweeney   Setkání s tvůrci po představení19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba   2. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]To nemá chybu20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTADisastrous - Silke Grabinger a kolektiv   Bazaar 201716:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5]Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Peníze   Veřejná generálka; Anglické titulky; vyprodáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Slušný člověk19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 13:00
Možnosti nezávislého kurátora: Potenciál a praxe spolupráce s divadelní institucí   workshop s Goranem Injacem; Festival Bazaar
Alfred ve dvoře 16:00
Festival Bazaar: DISASTROUS - Prezentace prací SILK Fluegge včetně ukázek
Alfred ve dvoře 18:00
Matky z oceli - Agata Siniarska & Mădălina Dan   Festival Bazaar
Alfred ve dvoře 20:00
Černá zem pohltí toho, kdo odstoupí zrádně! - Mladinsko Theatre & Oliver Frljić   Festival Bazaar
Činoherní klub [Zájezd] 00:00
Bratři Karamazovi
Dejvické divadlo  19:30
Racek  Náš tip!
Divadlo Archa  20:00
Fidlovačka aneb Kdo je My?   Archa.lab; 2. premiéra
Divadlo Bez Hranic 19:30
Charleyova teta   Divadlo Maškara
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Terasa
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 19:30
Bakchantky   premiéra
Divadlo Disk [katedra alternativního divadla] 19:30
Pavilon
Divadlo Kalich  19:00
Srdcový král  Náš tip!
Divadlo Karla Hackera [LokVar] 09:00
Sněhurka
Divadlo Karla Hackera [LokVar] 10:30
Sněhurka
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Mami, už tam budem?   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
O klukovi, který neuměl zlobit (Divadlo!)
Divadlo Palace [Divadlo Na Perštýně] 19:00
Znovu a líp   zrušeno
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkem
Divadlo v Celetné [hosté] 19:30
Táta   VYPRODÁNO; Tia Production
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  Náš tip!   premiéra; I. PREMIÉRA
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží   II. premiéra
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 11:00
Macbeth   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Molly Sweeney   Setkání s tvůrci po představení
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba   2. premiéra
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
To nemá chybu
Studio ALTA 16:00
Disastrous - Silke Grabinger a kolektiv   Bazaar 2017
Studio DVA divadlo  19:00
Šíleně smutná princezna
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5] 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo  11:00
Peníze   Veřejná generálka; Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Slušný člověk

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo