Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 19. března 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeFestival Bazaar: DIOR V MOSKVĚ18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeTransformability - Willy Prager   Festival Bazaar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubRuská zavařenina - DS Domu kultury Krupka   Čk uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Dechovka  Náš tip!   Místo konání: KZ Domovina, Praha 720:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaEKG o Lásce a Čistotě20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Pomona19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Bez předsudků20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaJak topič čerta napálil   Divadlo UJETO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraČertův švagr   Loutkové divadlo Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraVečer improvizace - Meandry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Naivní divadlo Liberec]Čechy leží u moře11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Naivní divadlo Liberec]Čechy leží u moře13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Perníková chaloupka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace A do pyžam!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Pulsar20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat   Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti a mládež18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici]Léčitel   hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Dechovka  Náš tip!   KZ Domovina20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Manon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]To všechno ona  Náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Sněhová královna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloKouzelné malování s čarováním   Divadelní spolek MIM o.s.; pohádka pro děti od 3 let15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTADior v Moskvě - Ingrida Gerbutavičiūtė & Agnija Šeiko   Bazaar 201718:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Kyje]Perníková chaloupka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Rodinné centrum Na Schodech Plzeň]Deset - dvacet - Sova!15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Kutloch aneb I muži mají své dny20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Cabaret Calembour]Plejtvák  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 18:00
Festival Bazaar: DIOR V MOSKVĚ
Alfred ve dvoře 20:00
Transformability - Willy Prager   Festival Bazaar
Činoherní klub 19:30
Ruská zavařenina - DS Domu kultury Krupka   Čk uvádí
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Dechovka  Náš tip!   Místo konání: KZ Domovina, Praha 7
Divadlo Archa 20:00
EKG o Lásce a Čistotě
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí  15:00
Blbec k večeři
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Pomona
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  20:00
Bez předsudků
Divadlo Kampa 16:00
Jak topič čerta napálil   Divadlo UJETO
Divadlo Karla Hackera 10:00
Čertův švagr   Loutkové divadlo Jiskra
Divadlo Karla Hackera 19:30
Večer improvizace - Meandry
Divadlo Minor [Naivní divadlo Liberec] 11:00
Čechy leží u moře
Divadlo Minor [Naivní divadlo Liberec] 13:00
Čechy leží u moře
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Perníková chaloupka
Divadlo Palace  19:00
A do pyžam!
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Pulsar
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  Náš tip!
Divadlo v Celetné [Geisslers Hofcomoedianten] 18:00
Já jsem Krabat   Přehlídka ke světovému dni divadla pro děti a mládež
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici] 18:00
Léčitel   hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici
Divadlo Vosto5  20:00
Dechovka  Náš tip!   KZ Domovina
Národní divadlo  14:00
Manon Lescaut
Národní divadlo [Nová scéna] 17:00
Vidím nevidím   Tvůrčí dílna před představením
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
To všechno ona  Náš tip!
Pidivadlo  14:00
Sněhová královna
Pidivadlo  16:00
Sněhová královna
Strašnické divadlo 15:00
Kouzelné malování s čarováním   Divadelní spolek MIM o.s.; pohádka pro děti od 3 let
Studio ALTA 18:00
Dior v Moskvě - Ingrida Gerbutavičiūtė & Agnija Šeiko   Bazaar 2017
Studio Damúza [KD Kyje] 15:00
Perníková chaloupka
Studio Damúza [Rodinné centrum Na Schodech Plzeň] 15:30
Deset - dvacet - Sova!
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  20:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Ypsilon [Cabaret Calembour] 19:30
Plejtvák  Náš tip!

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo