Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 30. září 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínZvrhlá Margaret19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubOsiřelý západ  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Dášenka, čili život štěněte15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaHurá dovnitř! - Archa 15 let po povodni   komentovaná prohlídka; festival; VSTUP ZDARMA13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSrdcový král  náš tip!14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSrdcový král  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraMěsíční noc   Divadlo KIX Buštěhrad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Deník zloděje   V DIVADLE KOMEDIE19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
Do ložnice vstupujte jednotlivě!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouNora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo v Kolíně, Kolín]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltVzpomínky zůstanou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Batacchio19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryHoří20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáHerecký kurz pro neherce II.   Kurz herectví10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Na miskách vah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Premiéra mládí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Tři sestry19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMTF Zlatá Praha - Slavnostní předávání cen20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloCry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKytice   Herecké studio ŠD; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Zvrhlá Margaret
Činoherní klub  19:30
Osiřelý západ  náš tip!
Divadlo AHA!  15:00
Dášenka, čili život štěněte
Divadlo Archa 13:00
Hurá dovnitř! - Archa 15 let po povodni   komentovaná prohlídka; festival; VSTUP ZDARMA
Divadlo Kalich  14:30
Srdcový král  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Srdcový král  náš tip!
Divadlo Karla Hackera 19:00
Měsíční noc   Divadlo KIX Buštěhrad
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Deník zloděje   V DIVADLE KOMEDIE
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta - host]
hostuje: Divadelní společnost Háta
 19:00
Do ložnice vstupujte jednotlivě!
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo Ungelt [Městské divadlo v Kolíně, Kolín] 19:00
Skořápka
Divadlo Ungelt  19:00
Vzpomínky zůstanou
Hudební divadlo Karlín  15:00
Čas růží
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Batacchio
MeetFactory  20:00
Hoří
Městská divadla pražská 10:00
Herecký kurz pro neherce II.   Kurz herectví
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Na miskách vah
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Premiéra mládí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Tři sestry
Národní divadlo 20:00
MTF Zlatá Praha - Slavnostní předávání cen
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:00
Člověku nad tím rozum i čurák zůstává stát
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  náš tip!   Anglické titulky
Švandovo divadlo 19:00
Kytice   Herecké studio ŠD; vyprodáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo