Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 1. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]MUTE (Zesílit ticho)20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Sůl nad zlato15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Sůl nad zlato17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [hrajeme v Košicích]Vzkříšení  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
Ubu králem: Svoboda!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichDon Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraHra o lásce a smrti   Divadelní soubor SUMUS19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
hostuje: HaDivadlo
Náměsíčníci (imitace a tušení)   V DIVADLE KOMEDIE19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRůžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy prázdniny15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéO líné babičce  náš tip!   pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Batacchio19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáBrouk v hlavě - Dobřichovická divadelní společnost   pronájem/Dobřichovická divadelní společnost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Mlynářova opička   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Sůl nad zlato   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Sůl nad zlato   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Úča musí pryč!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
MUTE (Zesílit ticho)
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Sůl nad zlato
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Sůl nad zlato
Dejvické divadlo [hrajeme v Košicích] 19:00
Vzkříšení  náš tip!
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Husa na provázku
 20:00
Ubu králem: Svoboda!
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Karla Hackera 19:00
Hra o lásce a smrti   Divadelní soubor SUMUS
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
hostuje: HaDivadlo
 19:00
Náměsíčníci (imitace a tušení)   V DIVADLE KOMEDIE
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Mikulášovy prázdniny
Divadlo v Dlouhé  17:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti
Hudební divadlo Karlín  15:00
Čas růží
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Batacchio
Městská divadla pražská 19:00
Brouk v hlavě - Dobřichovická divadelní společnost   pronájem/Dobřichovická divadelní společnost
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Mlynářova opička
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Mlynářova opička   Dramaturgický úvod před představením
Studio DVA divadlo  14:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  18:00
Šíleně smutná princezna
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Sůl nad zlato   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Sůl nad zlato   Pro děti
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
V borůvčí
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Úča musí pryč!

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo