Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 15. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínAnti-gone: Blackout
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvořeDisastrous - SILK Fluegge19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Dlabačov]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Cirkus MlejnNičeho nelituji! - Metka Pavšič19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Polárka
Naše třída   #Studovna; Pražská premiéra
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský
20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Docela velké divadlo
Ferda Mravenec11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskScénická čtení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Horní PočerniceČertovské čarování   DS Právě začínáme15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichJohanka z Arku13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrRonja, dcera loupežníka15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMalá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKašpárek vaří živou vodu, O pyšné base   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorSen o snu10:10Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na JezercePoslední aristokratka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo SemaforJosef a jeho úžasný pestrobarevný plášť   ZŠ speciální Rooseveltova19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltDeštivé dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Klicperovo divadlo, Hradec Králové]Miss Dietrich lituje
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Mikulášovy patálie   poslední volné místo15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Iluze   ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
Milena má problém   Šárka Vaculíková19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDating v osmi   Krátká Dlouhá / ST[ART]19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéJeštěrka na slunci   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: 11:55
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáJitka Smutná a její hosté14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták   Představení s anglickými titulky
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová
13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
MOMO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Audience u královny
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Na moři, zírám nahoru20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Haarmann
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec
19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Jola Mangpo   zadáno pro Klub mladého diváka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [KD Mlejnpředprodej facebook]Superkluk15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Nová scénapředprodej facebook]MOMO16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio HrdinůPan Theodor Mundstock20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonProdaná nevěsta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloTři mušketýři   Pro děti; Dětské divadelní studio17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Valdštejn20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDlouhý, Široký a Krátkozraký19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Anti-gone: Blackout
tip redaktora! Tip od redaktora: Jiří Koula
Alfred ve dvoře 19:00
Disastrous - SILK Fluegge
Buchty a loutky [Praha - Dlabačov] 15:00
Zlatá husa
Cirkus Mlejn 19:30
Ničeho nelituji! - Metka Pavšič
Divadlo AHA!  15:00
Trampoty kmotry Lišky aneb Kdo je nejhloupější?
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Polárka
 20:00
Naše třída   #Studovna; Pražská premiéra{
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Lukáš Dubský}
Divadlo Bez zábradlí
hostuje: Docela velké divadlo
 11:00
Ferda Mravenec{}
Divadlo Disk 19:30
Scénická čtení
Divadlo Horní Počernice 15:00
Čertovské čarování   DS Právě začínáme
Divadlo Kalich  13:30
Johanka z Arku
Divadlo Cylindr  15:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera 10:00
Kašpárek vaří živou vodu, O pyšné base   LD Jiskra
Divadlo Minor [Malá scéna] 10:00
Koukej, svět!
Divadlo Minor 10:10
Sen o snu
Divadlo Minor [Malá scéna] 15:00
Koukej, svět!
Divadlo Na Jezerce  19:00
Poslední aristokratka
Divadlo Palace [Pantheon production - host]
hostuje: Pantheon production
 19:00
Elling a Kjell Bjarne aneb Chvála bláznovství{}
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Karneval zvířat
Divadlo Semafor 19:00
Josef a jeho úžasný pestrobarevný plášť   ZŠ speciální Rooseveltova
Divadlo Ungelt  19:00
Deštivé dny
tip redaktora! Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek Tip od redaktorů: Iva Bryndová, Jan Pařízek
Divadlo Ungelt [Klicperovo divadlo, Hradec Králové] 19:00
Miss Dietrich lituje
tip redaktora! Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Pavel Širmer, Helena Grégrová
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 15:00
Mikulášovy patálie   poslední volné místo{}
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Iluze   ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici{}
Divadlo v Celetné [hosté]
hostuje: ostatní činoherní produkce
 19:30
Milena má problém   Šárka Vaculíková{}
Divadlo v Dlouhé 11:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti
Divadlo v Dlouhé 14:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý; host pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Dating v osmi   Krátká Dlouhá / ST[ART]
Divadlo v Řeznické  19:30
Ještěrka na slunci   zájezd
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
tip redaktora! Tip od redaktora: Michal Novák
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: 11:55
 19:30
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh{}
Městská divadla pražská 14:00
Jitka Smutná a její hosté
Národní divadlo 12:00
Videowalk Play Maeterlinck
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 13:00
Modrý pták   Představení s anglickými titulky
náš tip! Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová Tip od redaktorů: Lukáš Dubský, Pavel Širmer, Helena Grégrová
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
MOMO{}
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Audience u královny
tip redaktora! Tip od redaktora: Jan Pařízek
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Na moři, zírám nahoru
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 19:30
Haarmann{
tip redaktora! Tip od redaktora: Lukáš Holubec}
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 16:00
Jola Mangpo   zadáno pro Klub mladého diváka{}
Studio Damúza [KD Mlejnpředprodej facebook] 15:00
Superkluk
Studio Damúza [Nová scénapředprodej facebook] 16:00
MOMO
Studio DVA divadlo  15:00
Líbánky na Jadranu
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Studio Hrdinů  20:00
Pan Theodor Mundstock
Studio Ypsilon  20:00
Prodaná nevěsta
Švandovo divadlo 17:00
Tři mušketýři   Pro děti; Dětské divadelní studio
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Valdštejn{}
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dlouhý, Široký a Krátkozraký

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo