Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 17. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínKuřácké nebe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloRacek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Záhada hlavolamu10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaRobert Wilson — 1. už jste tady byl? 2. ne, teď poprvé. (1 Have You been here before 2 No this is the first time)   přednáška; #Studovna; English-friendly; MOVING AUDIENCE16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicRacajda (Tonka Šibenice)00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Macbeth19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenJako (škorperetka)   Antonín Puchmajer D.S.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaNa útěku - Divadlo na vísce Hořovice19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na RejdištiOrfeus v podsvětí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouDon Juan19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]You Are Here20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltSkořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
Homo Faber19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéPohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida; host pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéPolední úděl  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéLeni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaAnděl v modrém   VYPRODÁNO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5PROTON !!!  náš tip!   Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
PROTON !!!  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Želary  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Jako břitva (Němcová)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Láska a informace   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloProbuzení jara19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo X10
hostuje: Studio Rote
Tu noc těsně před lesy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo - Malá scénaHovory o štěstí mezi čtyřma očima19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [hlavní scéna]
hostuje: Divadlo Komediograf
Manželství v kostce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Tajemná záře nad Vilou20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaNěmý Bobeš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Kuřácké nebe
Dejvické divadlo  19:30
Racek  náš tip!
Divadlo AHA!  10:00
Záhada hlavolamu
Divadlo Archa 16:00
Robert Wilson — 1. už jste tady byl? 2. ne, teď poprvé. (1 Have You been here before 2 No this is the first time)   přednáška; #Studovna; English-friendly; MOVING AUDIENCE
Divadlo Archa 18:30
Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Bez Hranic  00:30
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 19:30
Macbeth
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Kámen 19:30
Jako (škorperetka)   Antonín Puchmajer D.S.
Divadlo Kampa 19:30
Na útěku - Divadlo na vísce Hořovice
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Orfeus v podsvětí
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Don Juan
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
You Are Here
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Ústí nad Labem
 19:30
Homo Faber
Divadlo v Dlouhé 10:00
Pohádkové nepohádky Josefa Čapka   Anima Candida; host pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Polední úděl  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Divadlo Viola  20:00
Anděl v modrém   VYPRODÁNO
Divadlo Vosto5  19:30
PROTON !!!  náš tip!   Jatka78
Jatka78 [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
PROTON !!!  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Želary  náš tip!
Městská divadla pražská 21:00
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Jako břitva (Němcová)
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Láska a informace   Představení s anglickými titulky
Pidivadlo  19:00
Probuzení jara
Divadlo X10
hostuje: Studio Rote
 19:30
Tu noc těsně před lesy
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 10:30
Hodně malá čarodějnice   hrajeme školám
Studio DVA divadlo - Malá scéna  19:00
Hovory o štěstí mezi čtyřma očima
Studio Ypsilon [hlavní scéna]
hostuje: Divadlo Komediograf
 19:30
Manželství v kostce
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Tajemná záře nad Vilou
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Němý Bobeš

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo