Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 8. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeVACUUM - Philippe Saire19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Zlatá husa17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloInterview19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaZvizdal (Černobyl - tak daleko, tak blízko) - Berlin (Belgie)   English-friendly; #Studovna; 4 + 4 DNY V POHYBU20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Rozárčina postýlka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Törless19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichMauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichNahniličko19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrŠkola malého stromu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Paralelní vesmíry19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraKašpárek vaří živou vodu, O pyšné base   LD Jiskra10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]Small Town Boy  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDTHE IMPRO BIG BAND (Omar Argentino Galvan feat. IMPROvariace)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMiss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Bouře
Smím prosit? ...19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Sněhurka   host pro děti11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
Sněhurka   host pro děti14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Hradec Králové]Racek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Společenstvo vlastníků  náš tip!   4+4 dny v pohybu - Kasárna Karlín16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínMam´zelle Nitouche15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Black Black Woods18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryJasno lepo podstín zhyna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Malá scéna ABC]
hostuje: Divadelní spolek Frída
Kolega Mela Gibsona   pronájem/Divadelní spolek Frída16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloManon Lescaut19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloRiding on a Cloud - Rabih Mroué, Libanon   Pražské křižovatky; Setkání s tvůrci po představení20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloSněhová královna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloDoktor ZOO   Divadlo Absolon; pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKutloch aneb I muži mají své dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
Plejtvák  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Zlatá husa   Pro děti17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceGrafika ve dřevě a linu11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
Small Town Boy  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
3 verze života19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaBlaník19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 19:00
VACUUM - Philippe Saire
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 15:00
Zlatá husa
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Zlatá husa
Dejvické divadlo  19:30
Interview
Divadlo Archa 20:00
Zvizdal (Černobyl - tak daleko, tak blízko) - Berlin (Belgie)   English-friendly; #Studovna; 4 + 4 DNY V POHYBU
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 16:00
Rozárčina postýlka
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Törless
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Nahniličko
Divadlo Cylindr  16:00
Škola malého stromu
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Paralelní vesmíry
Divadlo Karla Hackera 10:00
Kašpárek vaří živou vodu, O pyšné base   LD Jiskra
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
Small Town Boy  náš tip!
Divadlo NoD 19:30
THE IMPRO BIG BAND (Omar Argentino Galvan feat. IMPROvariace)
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné
hostuje: Činoherní studio Bouře
 19:30
Smím prosit? ...
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 11:00
Sněhurka   host pro děti
Divadlo v Dlouhé
hostuje: LokVar
 14:00
Sněhurka   host pro děti
Divadlo v Dlouhé [Hradec Králové] 19:00
Racek
Divadlo Vosto5  16:30
Společenstvo vlastníků  náš tip!   4+4 dny v pohybu - Kasárna Karlín
Hudební divadlo Karlín  15:00
Mam´zelle Nitouche
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 18:30
Black Black Woods
MeetFactory  20:00
Jasno lepo podstín zhyna
Městská divadla pražská [Malá scéna ABC]
hostuje: Divadelní spolek Frída
 16:30
Kolega Mela Gibsona   pronájem/Divadelní spolek Frída
Národní divadlo  14:00
Manon Lescaut
Národní divadlo  19:00
Manon Lescaut
Národní divadlo 20:00
Riding on a Cloud - Rabih Mroué, Libanon   Pražské křižovatky; Setkání s tvůrci po představení
Pidivadlo  15:00
Sněhová královna
Strašnické divadlo 15:00
Doktor ZOO   Divadlo Absolon; pro děti
Studio DVA divadlo  19:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Cabaret Calembour
 19:30
Plejtvák  náš tip!
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Zlatá husa   Pro děti
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Zlatá husa   Pro děti
VILA Štvanice 11:00
Grafika ve dřevě a linu
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
Small Town Boy  náš tip!
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
3 verze života
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Blaník

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo