Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pondělí 16. října 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínKuřácké nebe   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubKati19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDabing Street19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Jak (Jules) žil Verne10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaInteraktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?   Dílna; Archa školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Vojcek (Projekt Vojcek)   zrušeno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskMy, zvířata   scénické čtení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichBez předsudků19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Vanilková džungle19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraZdravý Moliére zdraví19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [VILA Štvanice]8 GB tvrdýho porna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceManželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouKrálova řeč   Předplatné B19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Karneval zvířat   Zadáno10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Palace
Perfect Days19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál   zrušeno; Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO.19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Mnichovo Hradiště]Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Iluze   ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéHeda Gablerová   První uvedení v sezoně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVražedný pátek  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaŽivot jako smršť20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Bratří speciál   Bratři v tricku18:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryPohlavní životy siamských dvojčat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Molly Sweeney19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloVálka vypukne po přestávce19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
Jola Mangpo   hrajeme školám09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLes19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPraha stověžatá19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
8 GB tvrdýho porna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
Čtyři vraždy stačí, drahoušku19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Kuřácké nebe   premiéra
Činoherní klub  19:30
Kati
Dejvické divadlo  19:30
Dabing Street
Divadlo AHA!  10:00
Jak (Jules) žil Verne
Divadlo Archa 10:00
Interaktivní dílna pro školy - Jak vzniká dokumentární divadlo?   Dílna; Archa školám
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Já jsem tvůj věneček   #Studovna
Divadlo D21  19:30
Vojcek (Projekt Vojcek)   zrušeno
Divadlo Disk 19:30
My, zvířata   scénické čtení
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudků
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Vanilková džungle
Divadlo Karla Hackera 19:00
Zdravý Moliére zdraví
Divadlo Letí [VILA Štvanice] 20:00
8 GB tvrdýho porna
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Králova řeč   Předplatné B
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  náš tip!
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 10:00
Karneval zvířat   Zadáno
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Palace
 19:30
Perfect Days
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál   zrušeno; Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO.
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Mnichovo Hradiště] 19:00
Skořápka
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Iluze   ZRUŠENO - hrajeme v bytovém divadle ve Vodičkově ulici
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Dlouhé  19:00
Heda Gablerová   První uvedení v sezoně
Divadlo v Řeznické  19:30
Vražedný pátek  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Život jako smršť
Jatka78 18:30
Bratří speciál   Bratři v tricku
MeetFactory  20:00
Pohlavní životy siamských dvojčat
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Molly Sweeney
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
Pidivadlo  19:30
Válka vypukne po přestávce
Studio ALTA
hostuje: Taneční studio Light
 09:00
Jola Mangpo   hrajeme školám
Studio DVA divadlo  19:00
Les
Studio Ypsilon  19:30
Praha stověžatá
VILA Štvanice
soubor: Divadlo Letí
 20:00
8 GB tvrdýho porna
Žižkovské divadlo Járy Cimrmana
soubor: Divadlo Aqualung
 19:00
Čtyři vraždy stačí, drahoušku

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo