Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 3. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeDen mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Přelet nad loutkářským hnízdem / nádraží Žižkov]Sůl nad zlato17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Ujetá ruka (Behanding in Spokane)   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer jedna báseň20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Kolonizace - nový počátek   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíZimní příhody včelích medvídků   Divadlo Krapet15:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kdes to byl(a) v noci?19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]běsi_   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Osmý světadíl  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Anežka chce tančit   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Buchty a loutky]Sůl nad zlato17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Mezi nebem a zemí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Nevěsta   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Strejček Koňská noha00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta]Světáci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Laskavé bohyně19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PonecČáry, máry, fuk - světlo, pohyb, zvuk16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [DOT504]Family Journey   Premiéra20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla, Červený Kostelec]Pan Halpern a pan Johnson  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Princip náhody   derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Terminus18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Mrzák inishmaanský   hrajeme v Kochánkách19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Rytířské Můj nejlepší kamarád11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Díra na trhu]Interdimenzionální čočka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Batacchio19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Křehkosti, tvé jméno je žena20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Dvojhlavý orel20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Věra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Hlava Medúzy19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  Náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Je to tu   Derniéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 17:00
Den mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic
Buchty a loutky [Praha - Přelet nad loutkářským hnízdem / nádraží Žižkov] 17:00
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Ujetá ruka (Behanding in Spokane)   zadáno
Dejvické divadlo 20:00
Večer jedna báseň
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez zábradlí 15:30
Zimní příhody včelích medvídků   Divadlo Krapet
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Kdes to byl(a) v noci?
Divadlo Disk [DISK] 19:30
běsi_   Činohra
Divadlo Kalich  19:00
Osmý světadíl  Náš tip!
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Anežka chce tančit   pro školy
Divadlo Minor [Buchty a loutky] 17:00
Sůl nad zlato
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Mezi nebem a zemí
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Nevěsta   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ
Divadlo Orfeus  00:00
Strejček Koňská noha
Divadlo Palace [Divadelní společnost Háta] 19:00
Světáci
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Laskavé bohyně
Divadlo Ponec 16:00
Čáry, máry, fuk - světlo, pohyb, zvuk
Divadlo Ponec [DOT504] 20:00
Family Journey   Premiéra
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla, Červený Kostelec] 19:00
Pan Halpern a pan Johnson  Náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Princip náhody   derniéra
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Terminus
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Mrzák inishmaanský   hrajeme v Kochánkách
Divadlo v Rytířské  11:00
Můj nejlepší kamarád
Divadlo Vosto5  20:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Experimentální prostor NoD [Díra na trhu] 19:30
Interdimenzionální čočka
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Batacchio
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Otec   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Křehkosti, tvé jméno je žena
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Dvojhlavý orel
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Hlava Medúzy
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  Náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Je to tu   Derniéra

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho