Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 22. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Shadow Meadow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Kardašovská]Sůl nad zlato09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Zahrada]Sůl nad zlato14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVzkříšení  náš tip!   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!(Ne)bezpečná (ko)média10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaObyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaObyčejní lidé   English-friendly; #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [19.30]Knoflíček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]běsi_   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichPodivný případ se psem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!   Centrum kultury a vzdělávání, Blatná19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
Královna víl / Fairy Queen19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus [Bluud Teátr - host]Mopslíkem z lásky00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouZamilovaný Shakespeare19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka BrzobohatéhoTři letušky v Paříži19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMichelinovy hvezdy   NATĚSNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Dům kultury Strakonice, Strakonice]Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltMezi úterým a pátkem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéLucerna  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéÚtěky11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínPolská krev19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
V hodině rysa19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
Walls & Handbags  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Třebíč]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMaryša   předpremiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloGIRLS19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOndřej Galuška: The Odd Gifts   Living Realities20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVzhůru do divočiny15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVzhůru do divočiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonPánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHerecký-pohybový workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANATemná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaZáskok   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Shadow Meadow
Buchty a loutky [Praha - KC Kardašovská] 09:30
Sůl nad zlato
Buchty a loutky [Praha - KC Zahrada] 14:30
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  náš tip!   zadáno
Divadlo AHA!  10:00
Malá čarodějnice
Divadlo AHA!  10:15
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo Archa  10:00
Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; Archa.školám
Divadlo Archa  20:00
Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna
Divadlo Bez Hranic
soubor: Divadlo Komorní Svět
 00:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo D21 [19.30] 19:30
Knoflíček
Divadlo Disk [DISK] 19:30
běsi_   Činohra
Divadlo Disk 21:15
DISK_USE
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psem
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Láska u splachovací nádrže aneb Krásný instalatér
Divadlo Na zábradlí  19:30
Velvet Havel  náš tip!   Centrum kultury a vzdělávání, Blatná
Divadlo NoD
hostuje: 420PEOPLE
 19:30
Královna víl / Fairy Queen
Divadlo Orfeus [Bluud Teátr - host] 00:00
Mopslíkem z lásky
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Tři letušky v Paříži
Divadlo Troníček 19:30
Michelinovy hvezdy   NATĚSNO
Divadlo Ungelt [Dům kultury Strakonice, Strakonice] 19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkem
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna  náš tip!
Divadlo v Řeznické  11:00
Útěky
Hudební divadlo Karlín  19:00
Polská krev
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]
soubor: SpoluHra
 19:30
V hodině rysa
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Walls & Handbags  náš tip!
Městská divadla pražská [Třebíč] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otec  náš tip!
Národní divadlo  11:00
Maryša
Národní divadlo  19:00
Maryša   předpremiéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Podivuhodné cesty Julese Verna
Pidivadlo  19:00
GIRLS
Studio ALTA 20:00
Ondřej Galuška: The Odd Gifts   Living Realities
Studio DVA divadlo  15:00
Vzhůru do divočiny
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočiny
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   zadáno
Švandovo divadlo 16:00
Herecký-pohybový workshop
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříže
Vršovické divadlo MANA  19:30
Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Záskok   zadáno

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo