Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 22. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Shadow Meadow20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Kardašovská]Sůl nad zlato09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Zahrada]Sůl nad zlato14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tanec bláznů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Vzkříšení  Náš tip!   zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; Archa.školám10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Krásný instalatér aneb Láska u...00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Skleněný zvěřinec19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Knoflíček19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]běsi_   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskDISK_USE21:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Podivný případ se psem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaMuž, který sázel stromy19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Krásný instalatér aneb Láska u...19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Sněhová královna   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Eva tropí hlouposti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Velvet Havel  Náš tip!   Centrum kultury a vzdělávání, Blatná19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus [Bluud Teátr - host]Mopslíkem z lásky00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Spejbl versus Drákula19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekMichelinovy hvezdy   NATĚSNO19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Dům kultury Strakonice, Strakonice]Expres na západ  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Mezi úterým a pátkem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Srpen v zemi indiánů19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéKvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Lucerna (český mýtus)  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Útěky11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Rytířské Frankie & Johnny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [420PEOPLE]Královna víl / Fairy Queen19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Polská krev19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]V hodině rysa19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Losers Cirque Company]Walls & Handbags  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Třebíč]Evžen Oněgin19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   předpremiéra19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Podivuhodné cesty Julese Verna20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Palác AkropolisQASM - Quasi Autonomous Submerged Machine   DESTRUKCE SPIRIT20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo GIRLS19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAOndřej Galuška: The Odd Gifts   Living Realities20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   zadáno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHerecký-pohybový workshop16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Srdce patří za mříže19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzsche19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Shadow Meadowvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - KC Kardašovská] 09:30
Sůl nad zlato
Buchty a loutky [Praha - KC Zahrada] 14:30
Sůl nad zlato
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo  19:30
Vzkříšení  Náš tip!   zadáno
Divadlo Archa  10:00
Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovna; Archa.školámvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  20:00
Obyčejní lidé   English-friendly; #Studovnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 00:30
Krásný instalatér aneb Láska u...
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
Skleněný zvěřinecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
Knoflíčekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
běsi_   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 21:15
DISK_USEvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Podivný případ se psemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 19:30
Muž, který sázel stromyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Krásný instalatér aneb Láska u...vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Koukej, svět!   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Sněhová královna   pro školy
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Eva tropí hloupostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:30
Velvet Havel  Náš tip!   Centrum kultury a vzdělávání, Blatná
Divadlo Orfeus [Bluud Teátr - host] 00:00
Mopslíkem z láskyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespearevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  19:00
Spejbl versus Drákula
Divadlo Troníček 19:30
Michelinovy hvezdy   NATĚSNOvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Dům kultury Strakonice, Strakonice] 19:00
Expres na západ  Náš tip!
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Srpen v zemi indiánůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé 10:00
Kvak a Žbluňk jsou kamarádi   Divadlo Pro malý
Divadlo v Dlouhé  19:00
Lucerna (český mýtus)  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  11:00
Útěkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Rytířské  19:00
Frankie & Johnnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD [420PEOPLE] 19:30
Královna víl / Fairy Queenvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Polská krevvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
V hodině rysavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Losers Cirque Company] 19:30
Walls & Handbags  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Třebíč] 19:00
Evžen Oněgin
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Otecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  11:00
Maryšavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo  19:00
Maryša   předpremiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Podivuhodné cesty Julese Vernavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Palác Akropolis 20:00
QASM - Quasi Autonomous Submerged Machine   DESTRUKCE SPIRIT
Pidivadlo  19:00
GIRLS
Studio ALTA 20:00
Ondřej Galuška: The Odd Gifts   Living Realities
Studio DVA divadlo  15:00
Vzhůru do divočinyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočinyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Pánská šatna aneb Improvizace v Ypsilonce   zadánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 16:00
Herecký-pohybový workshop
Švandovo divadlo  19:00
Kurz negativního myšlení   Anglické titulky; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Srdce patří za mříževstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA  19:30
Temná je noc / Terezie z Lisieux: Můj bratr Nietzschevstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho