Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 12. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme   Divadlo KUK!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / 2. PREMIERA!!!]Kocour v botách17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubBůh masakru  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
Honey   v divadle Jatka78; PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNové TV   Divadlo Ad Hoc00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ / V RÁMCI PROJEKTU SEVERSKÉ DIVADELNÍ VEČERY19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo NoDSandman19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceJo, není to jednoduché15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Semafor
Nové scénky Felixe Holzmanna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRůžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo A. Dvořáka, Příbram]Smrt a dívka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéRomeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéRomeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéZabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
Honey   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek Frída
Rapper   pronájem/Divadelní spolek Frída19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
Golem16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVždy Tvoje Božena Němcová   Doprovodná akce17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Jako břitva (Němcová)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Láska a informace   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloChacha Chichi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloChacha Chichi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloSousedské odpoledne v divadle a okolí15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloŠíleně smutná princezna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloCelebrity20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Kocour v botách   Premiéra; Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvanicePinocchio   VILOmeniny; Toy Machine10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
hostuje: Městské divadlo Kladno
Mijoko a hvězda   VILOmeniny13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceDo velké krajiny Dudédů   VILOmeniny; Dismanův rozhlasový dětský sbor16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
Poručík z Inishmoru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaČeské nebe19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme   Divadlo KUK!
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 15:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / 2. PREMIERA!!!] 17:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  náš tip!
Dejvické divadlo
hostuje: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   v divadle Jatka78; PREMIÉRA
Divadlo Bez Hranic 00:00
Nové TV   Divadlo Ad Hoc
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  náš tip!
Divadlo Na zábradlí [hlavní scéna]
soubor: Divadelní společnost Masopust
 19:00
Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ / V RÁMCI PROJEKTU SEVERSKÉ DIVADELNÍ VEČERY
Divadlo NoD  19:30
Sandman
Divadlo Palace  15:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Svět z papíru
Divadlo U22
hostuje: Divadlo Semafor
 16:00
Nové scénky Felixe Holzmanna
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle
Divadlo Ungelt [Divadlo A. Dvořáka, Příbram] 19:00
Smrt a dívka  náš tip!
Divadlo v Celetné 10:30
Romeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné 14:30
Romeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné 19:30
Zabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
Jatka78 [velká scéna]
soubor: Cirk La Putyka
 19:30
Honey   premiéra
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]
hostuje: Divadelní spolek Frída
 19:00
Rapper   pronájem/Divadelní spolek Frída
Národní divadlo [Nová scéna]
hostuje: Studio Damúza
 16:00
Golem
Národní divadlo 17:30
Vždy Tvoje Božena Němcová   Doprovodná akce
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Jako břitva (Němcová)
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Láska a informace   Dramaturgický úvod před představením
Pidivadlo 14:00
Chacha Chichi
Pidivadlo 16:00
Chacha Chichi
Strašnické divadlo 15:00
Sousedské odpoledne v divadle a okolí
Studio DVA divadlo  11:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  20:00
Celebrity
Studio Ypsilon [malá scéna]
soubor: Divadlo Vosto5
 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 15:00
Kocour v botách   Premiéra; Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Buchty a loutky
 17:00
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno
VILA Štvanice 10:00
Pinocchio   VILOmeniny; Toy Machine
VILA Štvanice
hostuje: Městské divadlo Kladno
 13:00
Mijoko a hvězda   VILOmeniny
VILA Štvanice 16:00
Do velké krajiny Dudédů   VILOmeniny; Dismanův rozhlasový dětský sbor
Vršovické divadlo MANA [host - Divadlo Verze]
hostuje: Divadlo Verze
 19:30
Poručík z Inishmoru
Divadlo Járy Cimrmana  16:00
České nebe
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
České nebe

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo