Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 12. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínJídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme   Divadlo KUK!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!]Kocour v botách15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / 2. PREMIERA!!!]Kocour v botách17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Bůh masakru  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka78; PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicNové TV   Divadlo Ad Hoc00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKrysáci a ztracený Ludvík   Divadlo D511:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Jistě, pane premiére!16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  Náš tip!13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Škola malého stromu16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa Malá vizita19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Perníková chaloupka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorTajemství temné komory   workshop11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorTajemství temné komory   workshop15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ / V RÁMCI PROJEKTU SEVERSKÉ DIVADELNÍ VEČERY19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Jo, není to jednoduché15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Svět z papíru16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadlo Semafor]Nové scénky Felixe Holzmanna16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Růžové brýle19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo A. Dvořáka, Příbram]Smrt a dívka  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéRomeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéRomeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v CeletnéZabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Rytířské Ani za milion!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Sandman19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Sestra v akci15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída]Rapper   pronájem/Divadelní spolek Frída19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Studio Damúza]Golem16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVždy Tvoje Božena Němcová   Doprovodná akce17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Jako břitva (Němcová)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Láska a informace   Dramaturgický úvod před představením20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloChacha Chichi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloChacha Chichi16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloSousedské odpoledne v divadle a okolí15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA Eroze   veřejná generálka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Městská knihovna Děčín]Kyklopci15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Chodovská tvrzpředprodej facebook]Momotaró15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Chvatěrubyfacebook]Co chce Jepice16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Nová scéna]Golem16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Šíleně smutná princezna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Celebrity20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5]Slzy ošlehaných mužů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Premiéra; Pro děti; vyprodáno15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvanicePinocchio   VILOmeniny; Toy Machine10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Městské divadlo Kladno]Mijoko a hvězda   VILOmeniny13:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA ŠtvaniceDo velké krajiny Dudédů   VILOmeniny; Dismanův rozhlasový dětský sbor16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Poručík z Inishmoru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín 19:30
Jídelna aneb Vařím, vaříš, vaříme   Divadlo KUK!
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / PREMIERA!!!] 15:00
Kocour v botách
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla / 2. PREMIERA!!!] 17:00
Kocour v botách
Činoherní klub  19:30
Bůh masakru  Náš tip!
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78; PREMIÉRA
Divadlo Bez Hranic 00:00
Nové TV   Divadlo Ad Hoc
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Krysáci a ztracený Ludvík   Divadlo D5
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Jistě, pane premiére!
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  Náš tip!
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Škola malého stromu
Divadlo Kampa  19:30
Malá vizita
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Perníková chaloupka
Divadlo Minor 11:00
Tajemství temné komory   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Libozvuky
Divadlo Minor 15:00
Tajemství temné komory   workshop
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Libozvuky
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Hlad   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ / V RÁMCI PROJEKTU SEVERSKÉ DIVADELNÍ VEČERY
Divadlo Palace  15:00
Jo, není to jednoduché
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Svět z papíru
Divadlo U22 [Divadlo Semafor] 16:00
Nové scénky Felixe Holzmanna
Divadlo Ungelt  19:00
Růžové brýle
Divadlo Ungelt [Divadlo A. Dvořáka, Příbram] 19:00
Smrt a dívka  Náš tip!
Divadlo v Celetné 10:30
Romeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné 14:30
Romeo a Julie aneb Kašpárek v Londýně - Studio dell´arte   Loutky v Celetné
Divadlo v Celetné 19:30
Zabít draka   Divadlo Marianny Arzumanové
Divadlo v Rytířské  19:00
Ani za milion!
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Studio Ypsilon
Experimentální prostor NoD  19:30
Sandman
Hudební divadlo Karlín  15:00
Sestra v akci
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   premiéra
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadal
Městská divadla pražská [Divadelní spolek Frída] 19:00
Rapper   pronájem/Divadelní spolek Frída
Národní divadlo [Studio Damúza] 16:00
Golem
Národní divadlo 17:30
Vždy Tvoje Božena Němcová   Doprovodná akce
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Jako břitva (Němcová)
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Láska a informace   Dramaturgický úvod před představením
Pidivadlo 14:00
Chacha Chichi
Pidivadlo 16:00
Chacha Chichi
Strašnické divadlo 15:00
Sousedské odpoledne v divadle a okolí
Studio ALTA  19:30
Eroze   veřejná generálka
Studio Damúza [Městská knihovna Děčín] 15:00
Kyklopci
Studio Damúza [Chodovská tvrzpředprodej facebook] 15:00
Momotaró
Studio Damúza [Chvatěrubyfacebook] 16:00
Co chce Jepice
Studio Damúza [Nová scéna] 16:00
Golem
Studio DVA divadlo  11:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  15:00
Šíleně smutná princezna
Studio DVA divadlo  20:00
Celebrity
Studio Ypsilon [Divadlo Vosto5] 19:30
Slzy ošlehaných mužů
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Kocour v botách   Premiéra; Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno
VILA Štvanice 10:00
Pinocchio   VILOmeniny; Toy Machine
VILA Štvanice [Městské divadlo Kladno] 13:00
Mijoko a hvězda   VILOmeniny
VILA Štvanice 16:00
Do velké krajiny Dudédů   VILOmeniny; Dismanův rozhlasový dětský sbor
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Poručík z Inishmoru

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho