Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 9. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio RubínNevim19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál]
hostuje: Wariot Ideal
28 dní20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubAmerický bizon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloCo.media19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Dobrodružství Toma Sawyera10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Zapomnětlivá kuchařka   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [malý sál]Audience  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KámenPřibližně dvaatřicet zubů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaCastrovy vousy / Castro's Beard19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDuhové bubliny09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDuhové bubliny10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraDuhové bubliny14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Kino Brandýs nad Labem Karla Tájka 100/2 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav]Ucho19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Labortheater Dresden]A pak přišla Mirna  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíEuropeana19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Dotěrnosti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekHovory   NATĚSNO19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Kulturní dům, Čelákovice]Deštivé dny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltVzpomínky zůstanou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Velký sešit19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Vernisáž   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéVražedný pátek  náš tip!   zájezd19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaŽena z Korinta20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínSestra v akci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Teror   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Holky z kalendáře19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kancl19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   1. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Malý princ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Olomouc]
soubor: Divadlo X10
Kolaps19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAŽeny v boji za práva utlačovaných skupin před 25 lety a dnes   Living Realities19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVše o mužích19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]#jsi_user   zadáno12:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]#jsi_user   zadáno13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKontajner Paríž - Divadlo Astorka Korzo19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Brno / Divadlo Bolka Polívky]Lijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Nevim
Alfred ve dvoře [malý sál]
hostuje: Wariot Ideal
 20:00
28 dní
Činoherní klub  19:30
Americký bizon
Dejvické divadlo 19:30
Co.media
Divadlo AHA!  10:00
Dobrodružství Toma Sawyera
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Zapomnětlivá kuchařka   #Studovna
Divadlo D21 [malý sál] 19:30
Audience  náš tip!
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Kámen  19:30
Přibližně dvaatřicet zubů
Divadlo Kampa 19:30
Castrovy vousy / Castro's Beard
Divadlo Karla Hackera 09:00
Duhové bubliny
Divadlo Karla Hackera 10:30
Duhové bubliny
Divadlo Karla Hackera 14:00
Duhové bubliny
Divadlo Komorní Svět [Kino Brandýs nad Labem Karla Tájka 100/2 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav] 19:30
Ucho
Divadlo Letí [Labortheater Dresden] 19:30
A pak přišla Mirna  náš tip!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Europeana
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Dotěrnosti
Divadlo Troníček 19:30
Hovory   NATĚSNO
Divadlo Ungelt [Kulturní dům, Čelákovice] 19:00
Deštivé dny
Divadlo Ungelt  19:00
Vzpomínky zůstanou
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Velký sešit
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Vernisáž   premiéra
Divadlo v Řeznické  19:30
Vražedný pátek  náš tip!   zájezd
Divadlo Viola  20:00
Žena z Korinta
Hudební divadlo Karlín  19:00
Sestra v akci
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 11:00
Teror   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Holky z kalendáře
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kancl
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   1. premiéra
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Malý princ
Strašnické divadlo [Olomouc]
soubor: Divadlo X10
 19:00
Kolaps
Studio ALTA 19:00
Ženy v boji za práva utlačovaných skupin před 25 lety a dnes   Living Realities
Studio DVA divadlo  19:00
Vše o mužích
Studio Ypsilon [malá scéna] 12:00
#jsi_user   zadáno
Studio Ypsilon [malá scéna] 13:30
#jsi_user   zadáno
Švandovo divadlo 19:00
Kontajner Paríž - Divadlo Astorka Korzo
VILA Štvanice
soubor: Geisslers Hofcomoedianten
 20:00
Já jsem Krabat
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška
Divadlo Járy Cimrmana [Brno / Divadlo Bolka Polívky] 19:00
Lijavec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo