Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 14. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [velký sál]Keep Calm20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - MŠ Řež]Norská pohádka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Paní Warrenová   derniéra; zadáno19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Zásek  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Mnoho povyku pro nic19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Sekáč dědeček09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21Komu zvoní Hana   divadelní talk show19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskMy, zvířata   scénické čtení19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Božská Sarah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Dokonalá pitomost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Letí [Divadlo Oskara Nedbala Tábor]A pak přišla Mirna  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Sugar (Někdo to rád horké)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Macbeth – Too Much Blood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Nora (Domeček pro panenky)19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekNighty Night: Stand-up show   99 nighty night19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadlo v Rytířské]Chvilková slabost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Skořápka19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla Třeboň, Třeboň]Miss Dietrich lituje19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem]Klub rváčů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Kyslík   premiéra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Oblomov19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Zlomatka  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [SpoluHra]Gedeonův uzel  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna]Život s krajtou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Vím, že víš, že vím...19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:20Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Na moři, zírám nahoru   Představení s anglickými titulky20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Natašin sen  Náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAČeši a cizinci: mluvíme spolu!   Living Realities19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo [Losers Cirque Company]The Loser(s)19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloStvoření tance   Pro školy; Taneční centrum Praha; zadáno09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloStvoření tance   Pro školy; Taneční centrum Praha; zadáno11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  Náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]Já jsem Krabat20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [velký sál] 20:00
Keep Calm
Buchty a loutky [Praha - MŠ Řež] 10:00
Norská pohádka
Činoherní klub  19:30
Paní Warrenová   derniéra; zadáno
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78
Dejvické divadlo  19:30
Zásek  Náš tip!
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Mnoho povyku pro nic
Divadlo D21 [velký sál] 09:30
Sekáč dědeček
Divadlo D21 19:30
Komu zvoní Hana   divadelní talk show
Divadlo Disk 19:30
My, zvířata   scénické čtení
Divadlo Kalich  19:00
Božská Sarah
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Dokonalá pitomost
Divadlo Letí [Divadlo Oskara Nedbala Tábor] 19:00
A pak přišla Mirna  Náš tip!
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Sugar (Někdo to rád horké)
Divadlo Na zábradlí  19:00
Macbeth – Too Much Blood
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Nora (Domeček pro panenky)
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  Náš tip!
Divadlo Troníček 19:00
Nighty Night: Stand-up show   99 nighty night
Divadlo U22 [Divadlo v Rytířské] 19:30
Chvilková slabost
Divadlo Ungelt  19:00
Skořápka
Divadlo Ungelt [Divadlo J. K. Tyla Třeboň, Třeboň] 19:30
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Činoherní studio Ústí nad Labem] 19:30
Klub rváčů
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Kyslík   premiéra
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!   pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Oblomov
Divadlo v Řeznické  19:30
Zlomatka  Náš tip!
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey
La Fabrika [SpoluHra] 19:30
Gedeonův uzel  Náš tip!
La Fabrika [Studio 2 - Slévárna] 19:30
Život s krajtou
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Vím, že víš, že vím...
Městská divadla pražská 21:20
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Na moři, zírám nahoru   Představení s anglickými titulky
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Natašin sen  Náš tip!
Studio ALTA 19:00
Češi a cizinci: mluvíme spolu!   Living Realities
Studio DVA divadlo [Losers Cirque Company] 19:30
The Loser(s)
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo 09:00
Stvoření tance   Pro školy; Taneční centrum Praha; zadáno
Švandovo divadlo 11:00
Stvoření tance   Pro školy; Taneční centrum Praha; zadáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  Náš tip!   vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Zabít Johnnyho Glendenninga   Anglické titulky
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 16:00
Já jsem Krabat
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
Já jsem Krabat

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho