Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 1. prosince 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Činoherní klubUrna na prázdném jevišti19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloKafka ´2419:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicÚplně normální zázrak   Divadlo Maškara19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskWorkshop - Barunka is leaving18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichKrysař  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo CylindrAnna Karenina19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíPožitkáři  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: StageArtCz
The Naked Truth – Odhalená pravda19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
You Are Not The One, Who Shall Live Long20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekShoes Jana Krause   Divadlo ZASETO19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt4000 dnů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Růže pro Algernon18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Jonáš a tingl tangl21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéJak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky   Anima candida10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaStará dáma vaří jed   ZRUŠENO20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínBonnie & Clyde19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [galerie]
hostuje: Studio Damúza
Spal jsem s Marilyn19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]České Vánoce   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]České Vánoce   Představení pro Klub mladých diváků14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Hodina před svatbou19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Na miskách vah19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Cube20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Strašnické divadlo]
soubor: Divadlo X10
Cizí jazyk19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTAKUK!festival00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloKlára a Bára19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonSvatá rodina   zadáno16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloKdo je tady ředitel?   Pardubice; Zájezd19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadelní spolek Jedl
Dvojí domov / z Čepa19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
3D company
soubor: 3D Company
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Čáslav / Dusíkovo divadlo]Lijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub  19:30
Urna na prázdném jevišti
Dejvické divadlo  19:30
Kafka ´24
Divadlo Bez Hranic 19:30
Úplně normální zázrak   Divadlo Maškara
Divadlo Disk 18:00
Workshop - Barunka is leaving
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Krysař  náš tip!
Divadlo Cylindr  19:30
Anna Karenina
Divadlo Na zábradlí  19:00
Požitkáři  náš tip!
Divadlo Palace
hostuje: StageArtCz
 19:00
The Naked Truth – Odhalená pravda
Divadlo Ponec
soubor: DOT504
 20:00
You Are Not The One, Who Shall Live Long
Divadlo Troníček 19:00
Shoes Jana Krause   Divadlo ZASETO
Divadlo Ungelt  19:00
4000 dnů
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 18:00
Růže pro Algernon
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Kyslík
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 21:00
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Dlouhé 10:00
Jak Jeníčka a Mařenku navštěvují pohádky   Anima candida
Divadlo v Dlouhé  19:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!
Divadlo Viola  20:00
Stará dáma vaří jed   ZRUŠENO
Hudební divadlo Karlín  19:00
Bonnie & Clyde
Jatka78 [galerie]
hostuje: Studio Damúza
 19:30
Spal jsem s Marilyn
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
České Vánoce   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 14:00
České Vánoce   Představení pro Klub mladých diváků
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Hodina před svatbou
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Na miskách vah
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Cube
Strašnické divadlo [Strašnické divadlo]
soubor: Divadlo X10
 19:30
Cizí jazyk
Studio ALTA 00:00
KUK!festival
Studio DVA divadlo  19:00
Klára a Bára
Studio Ypsilon  16:30
Svatá rodina   zadáno
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Pardubice; Zájezd
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Pankrác ´45  náš tip!   vyprodáno
Vršovické divadlo MANA
hostuje: Divadelní spolek Jedl
 19:30
Dvojí domov / z Čepa
3D company
soubor: 3D Company
 19:00
Čechov vs. Tolstoj aneb Manželská zkouška
Divadlo Járy Cimrmana [Čáslav / Dusíkovo divadlo] 19:00
Lijavec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo