Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 7. prosince 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Padesátka19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Ostrava - Pustkovec]České Vánoce18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tanec bláznů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Ucpanej systém  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaTaneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab15:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaFyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaDivadlo Vizita — Smrk moďoulům!   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicImprovizace.cz20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Skleněný zvěřinec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Vánoční koleda  Náš tip!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK]Žranice   Činohra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Libozvuky   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Studio Damúza]Jakoubkovo splněné přání18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Ženy na pokraji nervového zhroucení   PREMIÉRA19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Obrázky z divadla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Posedlost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [VerTeDance]Flow20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Puls [Rock café]Rozlučka 219:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekLongformy: Večer totální divadelní improvizace19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Divadlo v Celetné]Růže pro Algernon19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: J. Bartoška, A. Fišerová15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Srpen v zemi indiánů19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéDlouhý, Široký a Bystrozraký10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Viktor aneb Dítka u moci   Jedna z posledních repríz - v únoru derniéra!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Rytířské Chvilková slabost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Slzy ošlehaných mužů   Naivní divadlo Liberec19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Jesus Christ Superstar19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Roots19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec   Představení pro seniory za 90,-10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Happy End19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romulus Veliký, komedie antických rozměrů19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Antigona19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Ňáký Kafé]Maryša LIVE16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo Minor]Jakoubkovo splněné přání18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Cry Baby Cry  Náš tip!   Zadané představení; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Padesátka
Buchty a loutky [Ostrava - Pustkovec] 18:00
České Vánoce
Činoherní klub  19:30
Tanec bláznů
Dejvické divadlo  19:30
Ucpanej systém  Náš tip!
Divadlo Archa 14:00
Taneční ateliér pro děti od 4 do 6 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 15:15
Taneční ateliér pro děti od 7 do 12 let / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 17:30
Fyzické a taneční divadlo pro všechny věkové kategorie 2 / podzim 2017   KURZ / ve Studiu Archa; Archa.lab
Divadlo Archa 20:00
Divadlo Vizita — Smrk moďoulům!   #Studovna
Divadlo Bez Hranic 20:00
Improvizace.cz
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 19:00
Skleněný zvěřinec
Divadlo D21 [velký sál] 18:00
Vánoční koleda  Náš tip!
Divadlo Disk [vyprodáno / DISK] 19:30
Žranice   Činohra
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Čtyřhra
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Libozvuky   pro školy
Divadlo Minor [Studio Damúza] 18:00
Jakoubkovo splněné přání
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Ženy na pokraji nervového zhroucení   PREMIÉRA
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Obrázky z divadla
Divadlo Na zábradlí  19:00
Posedlost
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
1000 věcí, co mě serou aneb Tvoje bába je komedie  Náš tip!
Divadlo Ponec [VerTeDance] 20:00
Flow
Divadlo Puls [Rock café] 19:30
Rozlučka 2
Divadlo Troníček 19:30
Longformy: Večer totální divadelní improvizace
Divadlo U22 [Divadlo v Celetné] 19:30
Růže pro Algernon
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: J. Bartoška, A. Fišerová
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Srpen v zemi indiánů
Divadlo v Dlouhé 10:00
Dlouhý, Široký a Bystrozraký
Divadlo v Dlouhé  19:00
Viktor aneb Dítka u moci   Jedna z posledních repríz - v únoru derniéra!
Divadlo v Rytířské  19:00
Chvilková slabost
Divadlo Vosto5  19:30
Slzy ošlehaných mužů   Naivní divadlo Liberec
Hudební divadlo Karlín  19:00
Jesus Christ Superstar
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Roots
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 10:00
Otec   Představení pro seniory za 90,-
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Happy End
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romulus Veliký, komedie antických rozměrů
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Krvavá svatba
RockOpera Praha  19:00
Antigona
Studio Damúza [Ňáký Kafé] 16:00
Maryša LIVE
Studio Damúza [Divadlo Minor] 18:00
Jakoubkovo splněné přání
Studio DVA divadlo  19:00
Vzhůru do divočiny
Studio Ypsilon  19:30
Škaredá středa aneb Teta z Halifaxu
Švandovo divadlo  19:00
Cry Baby Cry  Náš tip!   Zadané představení; vyprodáno
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  Náš tip!

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho