Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 17. prosince 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Přirození19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Branické divadloKáťa a Škubánek   Divadlo D515:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Švandovo divadlo, Velký sál]Andělíček Toníček11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Švandovo divadlo, Velký sál]Andělíček Toníček15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubMoje duše hoří   Čk uvádí; Studio Citadela – Bohnická divadelní společnost19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Studio Damúza]Ovečka betlémská15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Studio Damúza]Ovečka betlémská17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Piškanderdulá. Josefe!   English-friendly; #Studovna18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Hra o Hvězdě Betlémské15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Hra o Hvězdě Betlémské19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíKrysáci a ztracený Ludvík   Divadlo D511:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn]Filumena Marturano aneb Manželství po italsku16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Vánoční koleda  Náš tip!15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Vánoční koleda  Náš tip!18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [Chotěboř]Audience  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskBaron Prášil   Hosté10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskBaron Prášil   Hosté11:15vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [neváhej / DISK]Barunka Is Leaving   Alterna19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  Náš tip!13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Krysař  Náš tip!18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožil14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Vánoční pohádka o kapru Karlovi16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Broučci10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorKomiks   workshop11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Vánoce aneb Příběh o narození11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorKomiks   workshop13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Vánoce aneb Příběh o narození15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production - host]Perfect Days19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [inscenace pro děti]Zima, mráz a oheň v nás16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekHodný pan doktor   KVK19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC]Deštivé dny19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Smrt a dívka  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Kašparova sláva vánoční15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Kašparova sláva vánoční19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Odvolání  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD Sandman19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Loutky bez hranic]Vánoční svatba sněhuláka Karla15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Roots19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]O medvědovi, který plul na kře19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory Malina20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPotancuj ma dvakrát - tango show19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Krvavá svatba14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloNová krev20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadloAndělé ze zapomenuté skříňky   Divadlo Žlutý kopec; pro děti15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Bratři lví srdce   premiéra; Living Realities17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA [Taneční studio Light]Bratři lví srdce   premiéra; Living Realities19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo na půdě - Cross Club]Vánoce pana Sovy14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Antikvariát, Dejvické divadlo]Ovečka betlémská15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Antikvariát, Dejvické divadlo]Ovečka betlémská17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Děvčátko – Vánoční příběh11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Děvčátko – Vánoční příběh15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi   zadáno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodáno11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVánoce s DDS   Pro děti; Dětské divadelní studio; vyprodáno14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodáno15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloVánoce s DDS   Pro děti; Dětské divadelní studio; vyprodáno17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze]Úča musí pryč!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Přirozenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Branické divadlo 15:00
Káťa a Škubánek   Divadlo D5vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - Švandovo divadlo, Velký sál] 11:00
Andělíček Toníček
Buchty a loutky [Praha - Švandovo divadlo, Velký sál] 15:00
Andělíček Toníček
Činoherní klub 19:30
Moje duše hoří   Čk uvádí; Studio Citadela – Bohnická divadelní společnostvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Studio Damúza] 15:00
Ovečka betlémskávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo [Studio Damúza] 17:00
Ovečka betlémskávstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa  18:00
Piškanderdulá. Josefe!   English-friendly; #Studovnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  15:00
Hra o Hvězdě Betlémskévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic  19:30
Hra o Hvězdě Betlémské
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Krysáci a ztracený Ludvík   Divadlo D5vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí [agentura Harlekýn] 16:00
Filumena Marturano aneb Manželství po italskuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 15:00
Vánoční koleda  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 18:00
Vánoční koleda  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [Chotěboř] 19:00
Audience  Náš tip!
Divadlo Disk 10:00
Baron Prášil   Hostévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 11:15
Baron Prášil   Hostévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [neváhej / DISK] 19:30
Barunka Is Leaving   Alternavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Krysař  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  18:00
Krysař  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 14:00
Jak Andělíček Koledníček Vánoce prožilvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Vánoční pohádka o kapru Karlovivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Broučcivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:00
Komiks   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 11:00
Vánoce aneb Příběh o narozenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 13:30
Komiks   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Vánoce aneb Příběh o narozenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Pantheon production - host] 19:00
Perfect Daysvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ponec [inscenace pro děti] 16:00
Zima, mráz a oheň v násvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Troníček 19:00
Hodný pan doktor   KVKvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt [Divadlo ABC] 19:00
Deštivé dnyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Smrt a dívka  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 15:00
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Kašparova sláva vánočnívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  17:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Řeznické  19:30
Odvolání  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  17:00
Společenstvo vlastníků   Praha - Masarykovo nádraží (společenský sál)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD  19:30
Sandmanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  15:00
Čas růžívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růžívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Loutky bez hranic] 15:00
Vánoční svatba sněhuláka Karlavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Rootsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 1] 19:30
O medvědovi, který plul na křevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
Malinavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská 19:00
Potancuj ma dvakrát - tango showvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 14:00
Krvavá svatbavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 20:00
Nová krevvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  14:00
Tři nezbedné pohádky
Pidivadlo  16:00
Tři nezbedné pohádky
Strašnické divadlo 15:00
Andělé ze zapomenuté skříňky   Divadlo Žlutý kopec; pro dětivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA [Taneční studio Light] 17:00
Bratři lví srdce   premiéra; Living Realitiesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio ALTA [Taneční studio Light] 19:00
Bratři lví srdce   premiéra; Living Realitiesvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Divadlo na půdě - Cross Club] 14:30
Vánoce pana Sovy
Studio Damúza [Antikvariát, Dejvické divadlo] 15:00
Ovečka betlémská
Studio Damúza [Antikvariát, Dejvické divadlo] 17:00
Ovečka betlémská
Studio DVA divadlo  11:00
Děvčátko – Vánoční příběhvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  15:00
Děvčátko – Vánoční příběhvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Kostky jsou vrženy aneb Don Juan a hlavně pocta Jaroslavu Ježkovi   zadánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 11:00
Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 14:00
Vánoce s DDS   Pro děti; Dětské divadelní studio; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 15:00
Andělíček Toníček   Pro děti; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 17:00
Vánoce s DDS   Pro děti; Dětské divadelní studio; vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Divadlo Verze] 19:30
Úča musí pryč!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho