Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro středu 29. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Kauza Salome19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [Boca Loca Lab]Bludiště seznamů20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Branické divadlo Běž za svou ženou19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Zrada19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Žena přes palubu00:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Art19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]198419:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]Törless   Činohra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Sbohem, zůstávám!   Zadáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Vanilková džungle  Náš tip!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Žena přes palubu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Robin Hood   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)14:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)15:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Barloutka]BRUM (pro nejmenší medvědy)16:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Eva tropí hlouposti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Tlustý prase19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anna Karenina   POSLEDNÍ PŘED DERNIÉROU19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Orfeus Kravinec uprostřed cesty00:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Můj romantický příběh19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkův Mikuláš10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pan Halpern a pan Johnson  Náš tip!19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici]Chanson? Šanson!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Osiřelý západ19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Děčín]Viktor aneb Dítka u moci19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Útěky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Stand´artní kabaret   Vinohradský pivovar20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Experimentální prostor NoD [Studio Damúza]Vinnetou aneb kámoš je víc jak zlato z Nugget-Tsilu19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [11:55]Městečko Fake news   premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]Federer–Nadal19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactory V oku smyčky20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Oddací list19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Romulus Veliký, komedie antických rozměrů19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Maryša19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Obchod na korze19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružství19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Vánoční večery   zadáno19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Hamlet  Náš tip!   Pro školy; Anglické titulky11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Kdo je tady ředitel?   Anglické titulky19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  Náš tip!   vyprodáno19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Teatr Novogo Fronta]Passing20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANA [Experimentální prostor NoD]Miluji tě jak po smrti19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Kauza Salomevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře [Boca Loca Lab] 20:00
Bludiště seznamůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Branické divadlo  19:30
Běž za svou ženouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Činoherní klub  19:30
Zradavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 00:30
Žena přes palubuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Artvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo D21 [velký sál] 19:30
1984vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk [DISK] 19:30
Törless   Činohravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!   Zadánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Vanilková džungle  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Žena přes palubuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Robin Hood   pro školy
Divadlo Minor [Barloutka] 14:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Barloutka] 15:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Barloutka] 16:30
BRUM (pro nejmenší medvědy)vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce  19:30
Eva tropí hloupostivstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Tlustý prasevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anna Karenina   POSLEDNÍ PŘED DERNIÉROUvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Orfeus  00:00
Kravinec uprostřed cestyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Cavemanvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Můj romantický příběhvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  10:00
Hurvínkův Mikuláš
Divadlo Ungelt  19:00
Pan Halpern a pan Johnson  Náš tip!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Chanson? Šanson!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Osiřelý západvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Dlouhé  10:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  Náš tip!   pro děti
Divadlo v Dlouhé [Děčín] 19:00
Viktor aneb Dítka u moci
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Vosto5  20:00
Stand´artní kabaret   Vinohradský pivovarvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Experimentální prostor NoD [Studio Damúza] 19:30
Vinnetou aneb kámoš je víc jak zlato z Nugget-Tsiluvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 [11:55] 19:30
Městečko Fake news   premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Studio 1] 19:30
Federer–Nadalvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
MeetFactory  20:00
V oku smyčkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Oddací listvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Romulus Veliký, komedie antických rozměrůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Pidivadlo  19:00
Maryša
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Obchod na korzevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  19:00
Smolíkovi a jejich podivuhodné dobrodružstvívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Ypsilon  19:30
Vánoční večery   zadánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  11:00
Hamlet  Náš tip!   Pro školy; Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo  19:00
Kdo je tady ředitel?   Anglické titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [studio] 19:00
Šoa (Příběh Miloše Dobrého, Příběh Hany Pravdové)  Náš tip!   vyprodánovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
VILA Štvanice [Teatr Novogo Fronta] 20:00
Passingvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Vršovické divadlo MANA [Experimentální prostor NoD] 19:30
Miluji tě jak po smrtivstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho