Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro pátek 24. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvoře [malý sál]Panoráma20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla]Kocour v botách17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubHráči - Divadelní spolek SPODINA, Plzeň   Čk uvádí19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dabing Street19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Míša Kulička09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA! Romeo a Julie10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Fidlovačka aneb Kdo je My?   #Studovna; Archa.lab; Archa.školám10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa Fidlovačka aneb Kdo je My?   #Studovna; Archa.lab20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu   ZADÁNO16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk20 000 židů pod mořem19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaRolnička (si) koleduje18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPohádka o strašidelném nádraží   Divadlo Láryfáry09:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPohádka o strašidelném nádraží   Divadlo Láryfáry10:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Koukej, svět!   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Lipany   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorČteme hrou16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Lipany18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Macbeth – Too Much Blood19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Zamilovaný Shakespeare   PREMIÉRA19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Radka Brzobohatého Petr a Lucie19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22 [Studio DVA divadlo]Vše o mužích19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Expres na západ  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo O. Nedbala, Tábor]Princip náhody19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Růže pro Algernon18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Kochánky]Jonáš a tingl tangl19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Krása a půvab perverzit21:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé O líné babičce  náš tip!   pro děti10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Útěky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
MeetFactoryStrážci občanského dobra 2   scénické čtení22:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]V+W Revue   Představení pro školy10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Konkurz19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]V+W Revue19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Maryša   2. premiéra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna   Dramaturgický úvod před představením19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA“MINE” - T.I.T.S.19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Roztoky - FestiCval Tichého Jelena]Bajaja18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Ňáký Kafé]Maryša LIVE19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Sex pro pokročilé19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Vratká prkna   zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Buchty a loutky]Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Tygr v tísni]Synáčci20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál] 20:00
Panoráma
Buchty a loutky [Praha - Studio Švandova divadla] 17:00
Kocour v botách
Činoherní klub 19:30
Hráči - Divadelní spolek SPODINA, Plzeň   Čk uvádí
Dejvické divadlo  19:30
Dabing Street
Divadlo AHA!  09:00
Míša Kulička
Divadlo AHA!  10:30
Romeo a Julie
Divadlo Archa  10:00
Fidlovačka aneb Kdo je My?   #Studovna; Archa.lab; Archa.školám
Divadlo Archa  20:00
Fidlovačka aneb Kdo je My?   #Studovna; Archa.lab
Divadlo Bez zábradlí  16:30
Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu   ZADÁNO
Divadlo Bez zábradlí  19:30
Bez roucha aneb Ještě jednou zezadu
Divadlo Disk 19:30
20 000 židů pod mořem
Divadlo Kampa 18:00
Rolnička (si) koleduje
Divadlo Karla Hackera 09:00
Pohádka o strašidelném nádraží   Divadlo Láryfáry
Divadlo Karla Hackera 10:30
Pohádka o strašidelném nádraží   Divadlo Láryfáry
Divadlo Minor [Malá scéna] 09:30
Koukej, svět!   pro školy
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Lipany   pro školy
Divadlo Minor 16:30
Čteme hrou
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Lipany
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Večer tříkrálový aneb Cokoli chcete
Divadlo Na zábradlí  19:00
Macbeth – Too Much Blood
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Zamilovaný Shakespeare   PREMIÉRA
Divadlo Radka Brzobohatého  19:00
Petr a Lucie
Divadlo U22 [Studio DVA divadlo] 19:30
Vše o mužích
Divadlo Ungelt  19:00
Expres na západ  náš tip!
Divadlo Ungelt [Divadlo O. Nedbala, Tábor] 19:00
Princip náhody
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 18:00
Růže pro Algernon
Divadlo v Celetné [Kochánky] 19:30
Jonáš a tingl tangl
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 21:00
Krása a půvab perverzit
Divadlo v Dlouhé  10:00
O líné babičce  náš tip!   pro děti
Divadlo v Dlouhé  19:00
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka  náš tip!
Divadlo v Řeznické  19:30
Útěky
MeetFactory 22:00
Strážci občanského dobra 2   scénické čtení
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 10:00
V+W Revue   Představení pro školy
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Konkurz
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
V+W Revue
Městská divadla pražská 21:15
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Městská divadla pražská 21:30
Prohlídka zákulisí v Divadle ABC   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo  19:00
Maryša   2. premiéra
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 19:00
Noční sezóna   Dramaturgický úvod před představením
Studio ALTA 19:30
“MINE” - T.I.T.S.
Studio Damúza [Roztoky - FestiCval Tichého Jelena] 18:00
Bajaja
Studio Damúza [Ňáký Kafé] 19:30
Maryša LIVE
Studio DVA divadlo  19:00
Sex pro pokročilé
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:00
Vratká prkna   zadáno
Švandovo divadlo [Buchty a loutky] 17:00
Kocour v botách   Pro děti; vyprodáno
Švandovo divadlo  19:00
Pohřeb až zítra  náš tip!   Anglické titulky; vyprodáno
VILA Štvanice [Tygr v tísni] 20:00
Synáčci

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo