Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro sobotu 25. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Moje malá úchylka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře [malý sál]Panoráma20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Kampa]Neposlušná kůzlátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Praha - KC Novodvorská / festival divadla Zvoneček]Neposlušná kůzlátka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubUbu králem   Čk uvádí; „Strop je nahoře, podlaha je dole.“; premiéra19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloVečer ANALOGONu XXXV / Dnes naposled!19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ArchaMitleid. Die Geschichte des Maschinengewehrs (Soucit. Příběh kulometu) - Milo Rau   Pražský divadelní festival německého jazyka / Předprodej vstupenek v TICKETPRO20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět]Ucho00:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlíČeský Honza   Divadlo pohádek11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Kvartet17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo DiskFestival Nová generace19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Začínáme končit13:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Bez předsudků19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBenefice pro Lemniskátu - dopolední blok pohádek10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBenefice pro Lemniskátu - odpolední blok představení15:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaBenefice pro Lemniskátu - večerní blok představení18:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla HackeraPohádka o strašidelném nádraží   Divadlo Láryfáry10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic]Ucho19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorBubnování v kruhu   workshop11:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorBubnování v kruhu   workshop12:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorJedna nebo dvě pohádky pro Alef - Dafa Puppet Theatre a School of Speach and Dramatic Arts, Bahrain16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Fidlovačce Jeptišky15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Anamnéza19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo PalaceČert a Káča   pohádka pro děti s Mikulášskou nadílkou14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [Pantheon production]Chlap na zabití19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Mocná Afrodíté   Předplatné C19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka]Přísně tajné: Hrubá nemravnost  Náš tip!   DERNIÉRA19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Spejbla a Hurvínka Hurvínkova nebesíčka16:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22Syndibád - Divadlo Studna10:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Mezi úterým a pátkem19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Studio Damúza]Pštrosi   Loutky v Celetné14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Klec19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78Kvak a Žbluňk   Divadlo pro malý15:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Lenka Vagnerová & Company]Lešanské jesličky19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Pan Kaplan má třídu rád  Náš tip!   Zadáno16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Top Dogs17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloWorkshop práce s hlasem10:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloVideowalk Play Maeterlinck16:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Modrý pták   Představení s anglickými titulky17:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloMoc a vzdor - Schauspiel Hannover   Pražský divadelní festival německého jazyka20:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Elling a Kjell17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
OLDstars [H2O - umělecký prostor]Osiřelý západ20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Tři nezbedné pohádky16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Den bez Rusáka19:30vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo v Celetnépředprodej facebook]Pštrosi14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vánoční koleda14:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vánoční koleda18:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloTo Somewhere Else / Někam jinam   Nad Prahou půlměsíc; Jazykově bezbariérové19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Západočeské divadlo v Chebu]Ženy na pokraji nervového zhroucení19:00vstupenky REZERVACE VSTUPENEKPřidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Moje malá úchylkavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Alfred ve dvoře [malý sál] 20:00
Panorámavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Buchty a loutky [Praha - Divadlo Kampa] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Buchty a loutky [Praha - KC Novodvorská / festival divadla Zvoneček] 14:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub 19:30
Ubu králem   Čk uvádí; „Strop je nahoře, podlaha je dole.“; premiéravstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Dejvické divadlo 19:30
Večer ANALOGONu XXXV / Dnes naposled!vstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Archa 20:00
Mitleid. Die Geschichte des Maschinengewehrs (Soucit. Příběh kulometu) - Milo Rau   Pražský divadelní festival německého jazyka / Předprodej vstupenek v TICKETPROvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Komorní Svět] 00:30
Uchovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí 11:00
Český Honza   Divadlo pohádekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Bez zábradlí  17:00
Kvartetvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Disk 19:30
Festival Nová generacevstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  13:30
Začínáme končitvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kalich  19:00
Bez předsudkůvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 10:00
Benefice pro Lemniskátu - dopolední blok pohádekvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 15:30
Benefice pro Lemniskátu - odpolední blok představenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Kampa 18:30
Benefice pro Lemniskátu - večerní blok představenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Karla Hackera 10:30
Pohádka o strašidelném nádraží   Divadlo Láryfáryvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Komorní Svět [Divadlo Bez Hranic] 19:30
Uchovstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 11:00
Bubnování v kruhu   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 12:30
Bubnování v kruhu   workshopvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Záhada hlavolamuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Minor 16:00
Jedna nebo dvě pohádky pro Alef - Dafa Puppet Theatre a School of Speach and Dramatic Arts, Bahrain
Divadlo Minor [Velký sál] 18:00
Záhada hlavolamuvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na Fidlovačce  15:00
Jeptiškyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Na zábradlí  19:00
Anamnézavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace 14:00
Čert a Káča   pohádka pro děti s Mikulášskou nadílkouvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Palace [Pantheon production] 19:00
Chlap na zabitívstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté   Předplatné Cvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo pod Palmovkou [Studio Palmoffka] 19:30
Přísně tajné: Hrubá nemravnost  Náš tip!   DERNIÉRAvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Spejbla a Hurvínka  14:00
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo Spejbla a Hurvínka  16:30
Hurvínkova nebesíčka
Divadlo U22 10:30
Syndibád - Divadlo Studnavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo Ungelt  19:00
Mezi úterým a pátkemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Studio Damúza] 14:00
Pštrosi   Loutky v Celetnévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Klecvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Jatka78 15:00
Kvak a Žbluňk   Divadlo pro malývstupenky REZERVACE VSTUPENEK
La Fabrika [Lenka Vagnerová & Company] 19:30
Lešanské jesličkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 16:00
Pan Kaplan má třídu rád  Náš tip!   Zadáno
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 17:00
Top Dogsvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 10:00
Workshop práce s hlasemvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 16:00
Videowalk Play Maeterlinckvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 17:00
Modrý pták   Představení s anglickými titulkyvstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Národní divadlo 20:00
Moc a vzdor - Schauspiel Hannover   Pražský divadelní festival německého jazykavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 17:00
Elling a Kjell
OLDstars [H2O - umělecký prostor] 20:00
Osiřelý západ
Pidivadlo  14:00
Tři nezbedné pohádky
Pidivadlo  16:00
Tři nezbedné pohádky
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Den bez Rusákavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio Damúza [Divadlo v Celetnépředprodej facebook] 14:00
Pštrosi
Studio DVA divadlo  14:00
Vánoční koledavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Studio DVA divadlo  18:00
Vánoční koledavstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo 19:00
To Somewhere Else / Někam jinam   Nad Prahou půlměsíc; Jazykově bezbariérovévstupenky REZERVACE VSTUPENEK
Švandovo divadlo [Západočeské divadlo v Chebu] 19:00
Ženy na pokraji nervového zhroucenívstupenky REZERVACE VSTUPENEK

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho