Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro úterý 7. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeKjell Theøry - ATOM-r20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub [Ostrava]Urna na prázdném jevišti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!(Ne)bezpečná (ko)média10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Malá čarodějnice10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Miraon]Ani o den dýl!00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Racek18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [DISK]49 barů   Alterna19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichSbohem, zůstávám!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíHamleti19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouMocná Afrodíté19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo U22
hostuje: Filmová a divadelní agentura
Návštěvy u pana Greena19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Divadlo Na Kovárně, Poděbrady]Miss Dietrich lituje19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík   veřejná zkouška10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Helverova noc  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
Spalovač mrtvol19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v DlouhéTajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   veřejná generálka; Vstupenky pouze v pokladně11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéSheldon a jeho matka paní Levinová19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5PROTON !!!  náš tip!   Divadlo Dobeška19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: 11:55
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
Walls & Handbags  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Evžen Oněgin   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáProhlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí21:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Stavovské divadlo]Noční sezóna10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PidivadloProbuzení jara19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
PomezíPomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Teplice]
soubor: Divadlo X10
Obchod na korze20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloLíbánky na Jadranu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon [malá scéna]Proměna aneb Řehoř už toho má dost19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloHamlet  náš tip!   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy Cimrmana [Bratislava / Štúdio L + S]Lijavec19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 20:00
Kjell Theøry - ATOM-r
Činoherní klub [Ostrava] 19:00
Urna na prázdném jevišti
Divadlo AHA!  10:00
(Ne)bezpečná (ko)média
Divadlo AHA!  10:00
Malá čarodějnice
Divadlo Bez Hranic [Divadlo Miraon] 00:30
Ani o den dýl!
Divadlo D21 [velký sál] 18:00
Racek
Divadlo Disk [DISK] 19:30
49 barů   Alterna
Divadlo Kalich  19:00
Sbohem, zůstávám!
Divadlo Na zábradlí  19:00
Hamleti
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Mocná Afrodíté
Divadlo U22
hostuje: Filmová a divadelní agentura
 19:30
Návštěvy u pana Greena
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo Ungelt [Divadlo Na Kovárně, Poděbrady] 19:30
Miss Dietrich lituje
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:15
Kyslík   veřejná zkouška
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici [Klubovna v Jindřišské ulici]
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Helverova noc  náš tip!
Divadlo v Celetné
hostuje: Divadlo Petra Bezruče
 19:30
Spalovač mrtvol
Divadlo v Dlouhé  11:00
Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾  náš tip!   veřejná generálka; Vstupenky pouze v pokladně
Divadlo v Řeznické  19:30
Sheldon a jeho matka paní Levinová
Divadlo Vosto5  19:30
PROTON !!!  náš tip!   Divadlo Dobeška
Jatka78 [malá scéna]
hostuje: 11:55
 19:30
Já v žádném případě netvrdím, že jsem bůh
La Fabrika [Studio 1]
soubor: Losers Cirque Company
 19:30
Walls & Handbags  náš tip!
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Evžen Oněgin   Zadáno
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Kdo se bojí Virginie Woolfové?  náš tip!
Městská divadla pražská 21:30
Prohlídka zákulisí v Divadle Rokoko   Prohlídka zákulisí
Národní divadlo [Stavovské divadlo] 10:00
Noční sezóna
Pidivadlo  19:00
Probuzení jara
Pomezí  19:00
Pomezí
Strašnické divadlo [Teplice]
soubor: Divadlo X10
 20:00
Obchod na korze
Studio DVA divadlo  15:00
Líbánky na Jadranu
Studio DVA divadlo  19:00
Líbánky na Jadranu
Studio Ypsilon [malá scéna] 19:30
Proměna aneb Řehoř už toho má dost
Švandovo divadlo  19:00
Hamlet  náš tip!   Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana [Bratislava / Štúdio L + S] 19:00
Lijavec

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.



Tick, tick ...BOOM!


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho

Nadivadlo