Programový kalendář

Rezervace vstupenek:
kliknutím na odkaz VSTUPENKY přejdete přímo do rezervačního systému
divadla, kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 2. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>

Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeDen mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Dolní Chabry - MŠ]Neposlušná kůzlátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klubTramvaj do stanice Touha  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadloDealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo AHA!Elektrický Emil10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
Kolonizace - nový počátek   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez HranicVražda sexem00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Straka v říši entropie18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Törless19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KalichDon Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlíVelvet Havel  náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod PalmovkouOthello19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Iva Janžurová, Tomáš Impseil15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltPardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Kyslík   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici - veřejná zkouška10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Iluze   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v ŘeznickéLeni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo ViolaKdyž teče do bot20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo KarlínČas růží19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec  náš tip!   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě  náš tip!20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera PrahaBardo Thödol19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
Válka20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadloVěra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio YpsilonVarieté Freda A. aneb Chytání větru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
Maryšo! Evo! Dom!   Pozor! Hrajeme již od 18:00!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadloŘemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Járy CimrmanaDobytí severního pólu19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 17:30
Den mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic
Buchty a loutky [Dolní Chabry - MŠ] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha  náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  náš tip!
Divadlo AHA!  10:00
Elektrický Emil
Divadlo Archa
hostuje: Divadlo Vosto5
 20:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez Hranic  00:30
Vražda sexem
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 18:00
Straka v říši entropie
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Törless
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Kampa
soubor: Divadlo NaHraně
 19:30
Čtyřhra
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  náš tip!
Divadlo Palace
hostuje: agentura Point
 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Othello
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Iva Janžurová, Tomáš Impseil
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 10:15
Kyslík   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici - veřejná zkouška
Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Iluze   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici
Divadlo v Celetné
soubor: Divadelní spolek Kašpar
 19:30
Osiřelý západ
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Divadlo Viola  20:00
Když teče do bot
Divadlo Vosto5  20:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Otec  náš tip!   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Noc bláznů   Zadáno
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě  náš tip!
RockOpera Praha  19:00
Bardo Thödol
Strašnické divadlo
soubor: Divadlo X10
 20:30
Válka
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Švandovo divadlo [studio]
soubor: Divadlo Spektákl
 18:00
Maryšo! Evo! Dom!   Pozor! Hrajeme již od 18:00!
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky
Divadlo Járy Cimrmana  19:00
Dobytí severního pólu

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.


Nadivadlo