Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro čtvrtek 2. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
Alfred ve dvořeDen mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic17:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [Dolní Chabry - MŠ]Neposlušná kůzlátka10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Tramvaj do stanice Touha  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5]Kolonizace - nový počátek   #Studovna20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Vražda sexem00:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo A.Dvořáka Příbram]Hrdý Budžes  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [D21 -- velký sál]Straka v říši entropie18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla]Törless19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Don Quijote19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně]Čtyřhra19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Záhada hlavolamu   pro školy09:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Malá scéna]Anežka chce tančit18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na Rejdišti Obrázky z divadla19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí Velvet Havel  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace [agentura Point]Caveman19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo pod Palmovkou Othello19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo UngeltRozpravy Milana Heina   hosté: Iva Janžurová, Tomáš Impseil15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Pardál19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici]Kyslík   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici - veřejná zkouška10:15Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici]Iluze   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Osiřelý západ19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Řeznické Leni19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Rytířské Můj nejlepší kamarád11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Vosto5 Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Čas růží19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Lenka Vagnerová & Company]Amazonky19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Otec   VEŘEJNÁ GENERÁLKA11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo ABC]Listopad19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko]Noc bláznů   Zadáno19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo [Nová scéna]Jsme v pohodě20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
RockOpera Praha Bardo Thödol NewOpera19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Válka  Náš tip!20:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Věra19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl]Maryšo! Evo! Dom!   Pozor! Hrajeme již od 18:00!18:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Švandovo divadlo Řemeslníci   Anglické titulky19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Alfred ve dvoře 17:30
Den mrtvých - Dia de los Muertos 2017   Motus a Loutky bez hranic
Buchty a loutky [Dolní Chabry - MŠ] 10:00
Neposlušná kůzlátka
Činoherní klub  19:00
Tramvaj do stanice Touha  Náš tip!
Dejvické divadlo  19:30
Dealer´s Choice (Kdo rozdává, rozhodne)  Náš tip!
Divadlo Archa [Divadlo Vosto5] 20:00
Kolonizace - nový počátek   #Studovna
Divadlo Bez Hranic  00:30
Vražda sexem
Divadlo Bez zábradlí [Divadlo A.Dvořáka Příbram] 19:00
Hrdý Budžes  Náš tip!
Divadlo D21 [D21 -- velký sál] 18:00
Straka v říši entropie
Divadlo Disk [katedra činoherního divadla] 19:30
Törless
Divadlo Kalich  19:00
Don Quijote
Divadlo Kampa [Divadlo NaHraně] 19:30
Čtyřhra
Divadlo Minor [Velký sál] 09:30
Záhada hlavolamu   pro školy
Divadlo Minor [Malá scéna] 18:00
Anežka chce tančit
Divadlo Na Rejdišti  19:00
Obrázky z divadla
Divadlo Na zábradlí  19:00
Velvet Havel  Náš tip!
Divadlo Palace [agentura Point] 19:00
Caveman
Divadlo pod Palmovkou  19:00
Othello
Divadlo Ungelt 15:00
Rozpravy Milana Heina   hosté: Iva Janžurová, Tomáš Impseil
Divadlo Ungelt  19:00
Pardál
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici] 10:15
Kyslík   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici - veřejná zkouška
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar - Klubovna v Jindřišské ulici] 19:30
Iluze   hrajeme v Klubovně v Jindřišské ulici
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Osiřelý západ
Divadlo v Řeznické  19:30
Leni
Divadlo v Rytířské  11:00
Můj nejlepší kamarád
Divadlo Vosto5  20:00
Kolonizace - nový počátek   Divadlo Archa
Hudební divadlo Karlín  19:00
Čas růží
La Fabrika [Lenka Vagnerová & Company] 19:30
Amazonky
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 11:00
Otec   VEŘEJNÁ GENERÁLKA
Městská divadla pražská [Divadlo ABC] 19:00
Listopad
Městská divadla pražská [Divadlo Rokoko] 19:00
Noc bláznů   Zadáno
Národní divadlo [Nová scéna] 20:00
Jsme v pohodě
RockOpera Praha  19:00
Bardo Thödol NewOpera
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 20:30
Válka  Náš tip!
Studio DVA divadlo  19:00
Věra
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
Švandovo divadlo [Divadlo Spektákl] 18:00
Maryšo! Evo! Dom!   Pozor! Hrajeme již od 18:00!
Švandovo divadlo  19:00
Řemeslníci   Anglické titulky

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho