Programový kalendář

Rezervace vstupenek: kliknutím na odkaz VSTUPENKY nebo na čas začátku (je-li link aktivní) přejdete
přímo do rezervačního systému divadla,kde na daný termín můžete rezervovat/zakoupit vstupenky.

Seznam představení pro neděli 19. listopadu 2017

<< předchozí den | následující den >>
Regiony

Praha

DivadloInscenaceZačátek
A studio Rubín Kuřácké nebe19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Branické divadloKáťa a Škubánek   Divadlo D515:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Buchty a loutky [NĚMECKO - Theater am Torbogen, Rottenburg]Don Šajn17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Činoherní klub Sexuální perverze v Chicagu19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka]Honey   v divadle Jatka7819:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Dejvické divadlo [Městské divadlo Zlín]Mezi nebem a ženou   host19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez Hranic Racajda (Tonka Šibenice)00:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě]Ať žijí duchové11:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Bez zábradlí Blbec k večeři19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo D21 [velký sál]Prozření mladého Horáčka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Mauglí13:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kalich Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr]Ronja, dcera loupežníka16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo KampaKdyž se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra]Pohádka o dědu Vševědovi10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo MinorLinda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechové10:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Minor [Velký sál]Sněhová královna15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust]Deník zloděje   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Palace Manželský poker19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ponec [ostatní projekty]Dokud neumřeli20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo TroníčekStíny ramp   Scéna Montmartre19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt Miss Dietrich lituje19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Prachatice]Smrt a dívka  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar]Terminus19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé Muži sa minuli   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Divadlo v Dlouhé [Pardubice]Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  Náš tip!19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Hudební divadlo Karlín Carmen15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Jatka78 [Cirk La Putyka]Honey19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La Fabrika [Next Picture]Bláznivý Petříček19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
La FabrikaKaffeeklatsch   Holektiv19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáČas žít   Divadelní spolek Slepýš19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Městská divadla pražskáPeklo v hotelu Westminster - Dobřichovická divadelní společnost19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadlo Pýcha a předsudek19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Národní divadloSvětlo v krabici - D`haus (Düsseldorfer Schauspielhaus)   Pražský divadelní festival německého jazyka20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko14:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pidivadlo Kocourek Modroočko16:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Pomezí Pomezí19:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Strašnické divadlo [Divadlo X10]Cizí jazyk19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio ALTA Uhozené květinou19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo na půdě - Cross Clubfacebook]MOMO14:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Damúza [Divadlo Lampion, Kladno]Batosnění15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Vzhůru do divočiny15:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio DVA divadlo Kutloch aneb I muži mají své dny20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Studio Ypsilon Varieté Freda A. aneb Chytání větru19:30Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten]V borůvčí20:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
Vršovické divadlo MANAMořský svět17:00Přidání termínu do svého kalendáře - pouze pro přihlášené uživatele
A studio Rubín  19:30
Kuřácké nebe
Branické divadlo 15:00
Káťa a Škubánek   Divadlo D5
Buchty a loutky [NĚMECKO - Theater am Torbogen, Rottenburg] 17:00
Don Šajn
Činoherní klub  19:30
Sexuální perverze v Chicagu
Dejvické divadlo [Cirk La Putyka] 19:30
Honey   v divadle Jatka78
Dejvické divadlo [Městské divadlo Zlín] 19:30
Mezi nebem a ženou   host
Divadlo Bez Hranic  00:00
Racajda (Tonka Šibenice)
Divadlo Bez zábradlí [Městské divadlo v Mostě] 11:00
Ať žijí duchové
Divadlo Bez zábradlí  16:00
Blbec k večeři
Divadlo Bez zábradlí  19:00
Blbec k večeři
Divadlo D21 [velký sál] 16:00
Prozření mladého Horáčka
Divadlo Kalich  13:30
Mauglí
Divadlo Kalich  19:00
Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem
Divadlo Kampa [Divadlo Cylindr] 16:00
Ronja, dcera loupežníka
Divadlo Kampa 19:30
Když se zhasne   Divadelní soubor "Pod Hanou"
Divadlo Karla Hackera [Loutkové divadlo Jiskra] 10:00
Pohádka o dědu Vševědovi
Divadlo Minor 10:00
Linda a její svět   Kočovné divadlo Rózy Blechové
Divadlo Minor [Velký sál] 15:00
Sněhová královna
Divadlo Na zábradlí [Divadelní společnost Masopust] 19:00
Deník zloděje   HOST V ELIADOVĚ KNIHOVNĚ
Divadlo Palace  19:00
Manželský poker
Divadlo Ponec [ostatní projekty] 20:00
Dokud neumřeli
Divadlo Troníček 19:00
Stíny ramp   Scéna Montmartre
Divadlo Ungelt  19:00
Miss Dietrich lituje
Divadlo Ungelt [Městské divadlo, Prachatice] 19:00
Smrt a dívka  Náš tip!
Divadlo v Celetné [Divadelní spolek Kašpar] 19:30
Terminus
Divadlo v Dlouhé  19:00
Muži sa minuli   Krátká Dlouhá / Slovenská sekce
Divadlo v Dlouhé [Pardubice] 19:00
Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách  Náš tip!
Hudební divadlo Karlín  15:00
Carmen
Jatka78 [Cirk La Putyka] 19:30
Honey
La Fabrika [Next Picture] 16:00
Bláznivý Petříček
La Fabrika [Next Picture] 19:30
Bláznivý Petříček
La Fabrika 19:30
Kaffeeklatsch   Holektiv
Městská divadla pražská 19:00
Čas žít   Divadelní spolek Slepýš
Městská divadla pražská 19:00
Peklo v hotelu Westminster - Dobřichovická divadelní společnost
Národní divadlo  19:00
Pýcha a předsudek
Národní divadlo 20:00
Světlo v krabici - D`haus (Düsseldorfer Schauspielhaus)   Pražský divadelní festival německého jazyka
Pidivadlo  14:00
Kocourek Modroočko
Pidivadlo  16:00
Kocourek Modroočko
Pomezí  19:00
Pomezí
Strašnické divadlo [Divadlo X10] 19:30
Cizí jazyk
Studio ALTA  19:30
Uhozené květinou
Studio Damúza [Divadlo na půdě - Cross Clubfacebook] 14:30
MOMO
Studio Damúza [Divadlo Lampion, Kladno] 15:00
Batosnění
Studio DVA divadlo  15:00
Vzhůru do divočiny
Studio DVA divadlo  20:00
Kutloch aneb I muži mají své dny
Studio Ypsilon  19:30
Varieté Freda A. aneb Chytání větru
VILA Štvanice [Geisslers Hofcomoedianten] 20:00
V borůvčí
Vršovické divadlo MANA 17:00
Mořský svět

Změna programu vyhrazena. V programovém přehledu nemusí být zachyceny dodatečné změny.
Upozornění: Přehled obsahuje jen ta divadla, jejichž měsíční program evidujeme.


Pro vstup do rezervačních systémů lze využít přímého odkazu.
 Chybí-li tento odkaz, nebo není-li aktivní, příčiny mohou být tyto:
 - divadlo on-line rezervace vstupenek nenabízí
 - předprodej ještě nebyl zahájen / představení není v běžném prodeji / představení se hraje mimo domovskou scénu
 - není technicky možné napojení na rezervační systém
 - představení v daném termínu je již vyprodané.

Značky předplatitelských skupin - část míst je vyhrazena pro předplatitele.

Upozornění: Jakékoliv automatické stahování (feeding) dat je bez souhlasu zakázáno a povede k zablokování přístupu.

Nadivadlo


Z nabídky nakladatelství GRADA
Recyklované divadlo          Trio pro jednoho